Scottowi udało się schudnąć i wyeliminować zakwaszające produkty z diety

Największym problemem Scotta było to, że po schudnięciu wracał do starych nawyków żywieniowych. Z tego powodu znów tył i ważył jeszcze więcej niż przed terapią odchudzającą. Pewnego dnia zrozumiał, że skuteczne odchudzanie jest możliwe tylko wtedy, gdy dieta będzie stałą zmianą i nowym sposobem na życie.

Życie Scotta się zmieniło wtedy, gdy zaczął stosować dietę zasadową. Dzięki niej, przez nieco ponad miesiąc schudł o 18 kilogramów. Udało się to dzięki wyeliminowaniu mięsa, nabiału, węglowodanów i cukru.

Scott przyznaje, że potrawy, które spożywa się podczas diety zasadowej są bardzo smaczne i dlatego nawet nie myślał o tym, by wrócić do starych nawyków.

Przed wprowadzeniem diety, Scott spał po 14 godzin dziennie i nie miał siły, ani nie umiał się skoncentrować. Po zmianie stylu życia śpi po 6 lub 7 godzin i ma znacznie więcej czasu na hobby. Swoją pasję rozpropagował także wśród znajomych.

Historia Scotta i wiele innych historii na temat działania diety zasadowej, pochodzi z książki „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”, którą możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

You may also like...