Jeffrey zrzucił ponad 50 kg nadwagi

Jeffrey od roku jest na diecie zasadowej, co wpłynęło na znaczną poprawę jego stanu zdrowia. Przed wprowadzeniem programu Cud pH, mężczyzna ważył aż 145 kilogramów, natomiast dzięki niemu schudł do wagi 97,5 kg.

Jego talia zmniejszyła się o 30 centymetrów i mógł nosić koszulki w rozmiarze L. To duża zmiana, bo wcześniej jego rozmiarem było XXXL.

Jeffrey dzięki diecie zasadowej ma więcej energii, szczególnie rano. Zaczął nawet ćwiczyć i twierdzi, że sprawia mu to dużą przyjemność. Dietę zasadową stosują także jego dzieci. Mężczyzna wprowadzał dietę stopniowo – zaczął od picia zielonych drinków i kropli pH.

Jego dieta przed przejściem na program Cud pH była wzorem tego, jak się nie odżywiać. Jeffrey odżywiał się fast-foodami, a jedyną formą przygotowywania posiłków, jaką znał, było smażenie. Prawie nie jadł warzyw i nie robił nic, by schudnąć. Gdyby nie dieta zasadowa, jego stan byłby prawdopodobnie znacznie gorszy.

Jeffrey zupełnie zmienił sposób spożywania posiłków. Zanim coś zje, zastanawia się, czy będzie to dla niego dobrym wyborem, czy też przyczyni się do choroby. Przed wprowadzeniem diety zasadowej wybierał spośród niezdrowych potraw.

Historia Jeffreya znajduje się w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”, którą możesz zamówić w naszym sklepie internetowym.

You may also like...