Historia Pam – drobna zmiana doprowadziła do znacznej poprawy

Pam nie wierzyła w to, że uda jej się zrezygnować z mięsa, kawy i piwa, jednak dzięki wprowadzeniu zasadowego stylu życia, nie miała problemu z taką zmianą.

Pam miała problemy zdrowotne – nie mogła spać, źle wyglądała i bolały ją stawy. Ciągle dokuczały jej afty, nie mogła się na niczym skupić i mała problemy z cyklem menstruacyjnym. Program Cud pH wprowadzała stopniowo, zastępując niezdrowe pokarmy tymi, które mają działanie zasadowe. Najważniejszym składnikiem jej diety stało się awokado.

Po jakimś czasie poczuła się znacznie lepiej i mogła jeszcze bardziej zmienić dietę. Przestała jeść czerwone mięso i piła więcej zielonych drinków.

Wraz z wprowadzeniem tych zmian zobaczyła, że kawa jej nie smakuje i całkowicie wyeliminowała ją z diety. Jej waga unormowała się i w rezultacie diety zasadowej schudła 11 kilogramów.

Po roku stosowania diety Pan zobaczyła, że nie ma już objawów chorób, które ją dotykały do tej pory. Poprawiła się jej kondycja psychiczna i nie musiała więcej brać tabletek ułatwiających zasypianie.

Jej mąż i dzieci także piją zielone drinki i są bardzo zadowoleni z ich działania.

Pam opisuje swoją historię w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”, dostępnej na naszej stronie internetowej.

You may also like...