Historia Ginger – otyłość można pokonać

Ginger w wieku 48 lat poczuła zmęczenie życiem. Brała bardzo dużo leków i ciągle stosowała nieskuteczne diety. Program Cud pH miał być dla niej całkowitą odmianą i tak też się stało.

Pierwsze dni przyniosły największy spadek wagi – Ginger schudła w ciągu 12 dni aż 9 kilogramów. Następnie kontynuowała dietę i schudła jeszcze 7 kilogramów, wracając do prawidłowej masy ciała.

Zasady diety zasadowej wcale nie są skomplikowane – Ginger pije trzy zielone drinki dziennie, w tym jeden na śniadanie. Podstawą jej diety są warzywa w formie surowej i gotowanej na parze. Pije mleko sojowe i je dużo sałatek. Jeśli gotuje tradycyjne potrawy, robi je w wersji wegetariańskiej.

W jej diecie nie brakuje także deserów, takich, jak lody z soi i ciastka sezamowe. Ginger chodzi też do restauracji, w których podają sałatki.

Nie ma apetytu na niezdrowe posiłki i napoje – zamiast nich, pije wodę. Aby zachować dobrą kondycję, Ginger sporo ćwiczy.

Dzięki tym wszystkim zmianom kobieta mogła zmniejszyć ilość przyjmowanej insuliny i leków na receptę. Nie śpi już tak długo i czuje się świetnie.

„Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH” to książka, w której Robert O. Young opisał więcej takich historii. Możesz ją kupić w naszym sklepie.

You may also like...