Zobacz, jak badanie żywej kropli krwi, może zmienić życie

Asherah robiła wszystko, by tylko schudnąć, jednak żadna z tych metod nie dawała pozytywnych efektów. Nadwaga wpłynęła na pojawienie się innych problemów zdrowotnych, dlatego kobieta musiała zrobić coś, co pozytywnie wpłynie na jej zdrowie. Po kilku nietrafionych wyborach zrobiła badanie żywej kropli krwi.

Była ona bardzo zanieczyszczona drożdżami i toksynami, które były ich metabolitami. Gdy Asherah zobaczyła, w jak złym stanie jest jej krew, postanowiła zmienić swoje życie.

Po wprowadzeniu do diety zielonych drinków, chudła po pół kilograma dziennie mimo to, że to była jedyna zmiana. Zmotywowało ją to do dalszego odchudzania i oczyszczenia organizmu z toksyn. Dzięki przepisom Shelley Young schudła następne 16 kilogramów w dwa miesiące.

Asherah w wieku 59 lat czuje się o wiele młodziej i ma mnóstwo energii.

Historia Asherah i wielu innych osób, które poznały pozytywne działanie diety odkwaszające poznasz z książki Roberta O. Younga „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH.”, która jest dostępna również w naszej ofercie. http://sklep.cudph.pl/product-pol-20-Probowalam-juz-wszystkiego-zeby-schudnac-Przelomowy-Program-Odchudzajacy.html

You may also like...