Zespół przewlekłego zmęczenia – winna zła dieta?

Współczesny świat pędzi naprzód w zastraszającym tempie. Aby za nim nadążyć i podołać wszystkim wyzwaniom potrzebujemy siły, witalności i mnóstwa energii, by zdążyć na czas, wykonać wszystkie zadania, zrealizować marzenia.

Jednak coraz więcej osób opada z sił, z każdym dniem zauważa spadek energii, jednym słowem nie nadąża już za pędzącym światem. Dlaczego tak się dzieje?

Dlaczego tracę siły, mimo, że „dobrze” się odżywiam?

Doktor Robert O. Young doszedł do wniosku, że przyczyną zespołu przewlekłego zmęczenia może być nieprawidłowa dieta. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważne jest to, co jemy i jak ogromny wpływ ma na to, jak się czujemy.

Przyczyną chronicznego zmęczenia może być podwyższony poziom kwasowości w organizmie. Trzeba wiedzieć, że toksyny wytwarzane w komórkach ciała, gdzie poziom kwasowości jest zbyt wysoki, zmniejszają poziom wchłaniania białka i składników mineralnych, to zaś osłabia zdolność organizmu do produkcji enzymów i hormonów.

Zakłóca to również odbudowę komórek i innych składników niezbędnych do produkcji energii u każdej żywej istoty. Efektem takiego stanu rzeczy jest ciągłe zmęczenie, spadek odporności, problemy z mięśniami oraz ogólne osłabienie.

Jestem przewlekle zmęczony. Co robić?

Jeśli chcesz odzyskać dawną siłę, wigor i dobre samopoczucie możesz tego dokonać bez wyrzeczeń. To naprawdę proste. Doktor Robert O. Young przychodzi z receptą na odnowę sił. Wystarczy, że do swego jadłospisu włączysz zielony drink, który powstał na bazie wyciągu z roślin.

Dzięki niemu w krótkim czasie Twój organizm odzyska kwasowo – zasadową równowagę. Ponadto, jeśli na domowym kranie zamontujesz jonizator, każdego dnia będziesz miał dostęp do czystej, zdrowej i wspomagającej odnowę Twojego organizmu wody.

Już dziś wypróbuj zielone proszki , które zawierają wiele niezbędnych składników odżywczych oraz łatwo przyswajalne białko. 

 

You may also like...