Sposób na poprawę samopoczucia w 7 krokach

Dr Robert Young opracował skuteczny problem na odkwaszenie organizmu, dzięki któremu możesz pozbyć się wielu dolegliwości. Oto jego najważniejsze zasady.

Krok 1 – dbaj o nawodnienie organizmu

W pierwszej kolejności zadbaj o to, by pić odpowiednią ilość dobrej wody. Powinna mieć ona pH powyżej 9,5, dzięki czemu będzie alkalizowała organizm. Jeśli woda w Twoim kranie ma złe parametry, możesz kupować wodę destylowaną i następnie dodawać do niej sole odpowiednich minerałów.

Krok 2 – jedz warzywa

Zawsze spożywaj naturalną, nieprzetworzoną żywność. Opieraj swoją dietę na warzywach i zdrowych tłuszczach pochodzenia roślinnego. Tylko taka dieta sprawia, że możesz usunąć z organizmu toksyny. Unikaj za wszelką cenę mięsa, tłuszczy zwierzęcych i cukrów, które szkodzą Twojemu organizmowi.

Krok 3 – ćwicz

Dobierz rodzaj ćwiczeń do Twojego stanu zdrowia i ćwicz regularnie. Możesz zarówno chodzić, jak i pływać, jeździć na rowerze i ćwiczyć na siłowni.

Krok 4 – uzupełniaj dietę w suplementy

W pracy czy w trasie trudno jeść same warzywa, dlatego uzupełniaj dietę o proszki z warzyw wymieszane z wodą. Dzięki nim będziesz przyjmował wartościowe substancje nawet wtedy, gdy nie będziesz miał byt wiele czasu.

Krok 5 – przygotuj się psychicznie

Aby oczyścić organizm, musisz przygotować się nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Nie myśl o negatywnych rzeczach i o przeszłości – skup się na tym, co dobrego Cię czeka. Zadbaj o pozytywne relacje z innymi ludźmi.

Krok 6 – ustal cele i wypisz je

To najlepszy sposób na to, by zorganizować swoje życie i osiągać to, co sobie zamierzyliśmy. Dzięki wypisanym celom (na przykład do końca roku schudnę 10 kilogramów), Twój organizm przygotowuje się do ich osiągnięcia, a Ty trudniej rezygnujesz.

Krok 7 – oczyść się od środka

Teraz pozostaje Ci jedynie zaczekać na pierwsze efekty oczyszczenia organizmu. Możesz jeść tak dużo, ile chcesz, ale muszą być to wartościowe posiłki składające się z warzyw. Nie zapominaj też o odpowiedniej ilości zdrowych tłuszczy. Po pewnym czasie, zauważysz w sobie zmiany.

You may also like...