Odwracanie celiakii – degeneracji kosmków jelitowych

Kochani Przyjaciele,

Muszę podzielić się z wami niesamowitym świadectwem uleczenia, które zdarzyło się Aliki Pishev, mierzącej się z chorobą zagrażającą życiu. Niech wszyscy, którzy przeczytają i zrozumieją Cud pH Aliki i poprzez tę wiadomość o uleczeniu, dadzą nadzieję innym, którzy wciąż żyją w strachu, bólu i cierpieniu.

 

W miłości i świetle,
Dr Robert O. Young

Poniżej list od Aliki Pishev wysłany do Dr Younga:

 

Szanowny doktorze Young,

Jest 7:30 rano w Dzień Matki i powinnam zostać w łóżku na tradycyjne „śniadanie do łóżka”. Zamiast tego, czuję się w obowiązku napisać Panu tę ważną wiadomość.

Wczoraj byłam na treningu Jeffa, który był niesamowity, a jednym z zadanych pytań było: „Czym dla Ciebie jest styl życia Cud Ph?” Szybko odpowiedziałam, ale teraz po tym jak miałam więcej czasu do namysłu, doszłam do bardziej wyrazistej odpowiedzi.

Będąc postawionym przed diagnozą choroby zagrażającym życiu, czujesz się jakbyś wpadała w otchłań ciemności. Czujesz się bezradna, samotna i bezsilna. We wrześniu zdiagnozowano u mnie celiakię (chorobę trzewną). Powiedziano mi, że u ludzi z celiakią występuję większe ryzyko rozwinięcia się innych dolegliwości takich jak chłoniak. Kiedy zapytałam o te potencjalne zagrożenie i czy powinnam być zaniepokojona, odpowiedź była taka: „…cóż, jeżeli zauważysz wyczerpanie, ubytek na wadze, duże gorączki, przyjdź od razu.” Natychmiast pomyślałam, że jeżeli będę czekała do tej pory, będzie już za późno. Zdecydowałam się nie czekać i wziąć sprawy w swoje ręce. Objęłam kontrolę nad moim zdrowiem.

Jako psychoterapeuta kliniczny czułam się komfortowo broniąc moich pacjentów. W pewien sposób postrzegałam siebie jako uzdrowicielkę. Jednak tym razem to ja potrzebowałam uzdrowienia, a nie wiedziałam gdzie lub do kogo się zwrócić. Jedno miejsce znałam aż za dobrze. Parę lat wcześniej, przeszłam przez sześć lat poronień (w sumie pięć strat). Uczucie samotności, strachu oraz cierpienia, z którym mierzy się każdy podczas załamania zdrowia może być naprawdę trudne.

To wtedy zaczęła się moja podróż. Dzięki długoletniej przyjaciółce, która sama przeszła przez pewne zdrowotne wyzwanie, ale odzyskała witalność, ja również zdecydowałam się na skok wiary. To był styczeń, kiedy rozmawiałam z Panem i szczerze mówiąc, pierwszy raz poczułam przypływ nadziei i radości. Przypominając sobie intensywność tamtych uczuć, odnajduję w moich oczach łzy. Poczułam się jakby ktoś rzucił mi linę, której wreszcie mogłam się utrzymać.

Cierpiałam na różnego rodzaju objawy: przez dwa lata anemia, przez trzy lata zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, częste bóle głowy i migreny, osteopenia, niedobór witaminy D, bolesne zmiany chorobowe w jamie ustnej, afty, spadek energii, przez dwa lata niezdolność do biegania (po tym jak zawsze byłam biegaczką), skrajne wyczerpanie.

Tak jak Pan zasugerował, zastosowałam oczyszczenie według programu Cud pH. Sumiennie piłam warzywne koktajle od stycznia. Trzy tygodnie temu mój lekarz pierwszego kontaktu zawołał ekstatycznie: „Nigdy nie widziałem u Ciebie tak dobrych wyników badań krwi! Wszystko jest w normie!”

Dzisiaj czuję się jak nowonarodzona. Całe moje życie się zmieniło. Mogę szczerze powiedzieć, że prawdopodobnie nigdy nie czułam się zdrowsza. Wszystkie dokuczliwe objawy zniknęły. Od stycznia powróciłam do biegania, a teraz ćwiczę cztery razy w tygodniu (dla 42-latki z trójką małych dzieci i ruchliwą pracą, to świetny wynik)!

Cieszę się również z innych zaskakujących korzyści. Po latach używania leków nasennych teraz mogę zasypiać bez nich. Czuję się bardziej spokojna i szczęśliwa. Ludzie wokół zauważyli we mnie te zmiany.

A więc, co oznacza dla mnie alkaliczny styl życia Cud pH? Mogę określić to jednym słowem: Nadzieja. Poprzez Pana badania oraz Pana produkty, dał mi Pan największy dar. Mój najgłębszy strach od zawsze dotyczył tego, że nie będzie mnie przy moich dzieciach, kiedy będą dorastać. Teraz mam narzędzia oraz wiedzę, którą mogą zapewnić mi długie, zdrowe życie. To najbardziej wartościowy dar jaki możemy dać naszym bliskim oraz ludziom na całym świecie.

W ten Dzień Matki, właściwy dzień dla tej wiadomości, chciałabym podziękować Panu z głębi serca. Wiem w głębi duszy, że to Bóg przysłał Pana do mnie w czasie kiedy najbardziej potrzebowałam jego pomocy oraz przewodnictwa. Zobaczyłam jakie cuda stworzył Pan dla tak wielu innych ludzi, których stan zdrowia zmusza ich do cierpienia.

Doktorze Young, zmienił Pan moje życie i zawsze będę Panu wdzięczna na wieczność.

Z wyrazami szacunku,
Aliki Pishev

 

You may also like...