Koniec z dną moczanową po 25 latach!

Bez względu na to, z jakim wyzwaniem zdrowotnym zmagasz się Ty lub ktoś z Twoich bliskich, ta historia dostarczy dodatkowej motywacji i wiary w siebie.

Jest to relacja walki pewnego człowieka, którą możesz opowiedzieć ludziom starającym się zmotywować do polepszenia zdrowia i większej troski o siebie. Usłyszałem, że gdy staramy się przekonać kilka osób do bliższego zapoznania się z koncepcją odkwaszania, odkrywamy, że opowiadanie im naszej historii to jedno, ale kiedy ludzie słyszą o sukcesach innych ludzi w walce o zdrowie odbierają to nieco bardziej poważnie. Zapoznaj się z historią walki Toma, na pewno wyciągniesz z tego wiele.

„Drogi doktorze Robercie, przez 25 lat cierpiałem na dnę moczanową. Obecnie mam 53 lata, pierwszy atak dny moczanowej miałem w wieku 28 lat.

Próbowałem różnego rodzaju środków, które wydawały się pomagać, ale po pewnym czasie stawały się mniej skuteczne. Było tak źle, że chciałem spędzać od 3 do 4 tygodni w łóżku z rozdzierającym bólem. Musiałem czołgać się do łazienki. Dna moczanowa zaatakowała również łokcie więc nie mogłem korzystać z kul. Nawet dotyk prześcieradła był nie do zniesienia.

Atak miałem przez 3 tygodnie, po czym kolejny 4-tygodniowy pojawił się po dwóch miesiącach. Słyszałam o programie dr Younga kilka lat wcześniej i nagle w tej sytuacji zacząłem poważnie o nim myśleć. Słyszałem o warzywnych koktajlach, wiedziałem, że mógłbym poczuć się od nich lepiej, ale byłem tak uzależniony od SAD (standardowa amerykańska dieta), zwłaszcza od cukru, że nie znosiłem warzyw.

Ostatni atak dny moczanowej dopadł mnie po zjedzeniu całej torebki ciasteczek. Nie mogłem się powstrzymać przed spożywaniem słodyczy. Wiedziałem, że cukier będzie mnie torturować, ale spróbowałem się go wyzbyć. Było gorzej niż jakikolwiek narkoman na odwyku mógłby sobie wyobrażać. Zawsze myślałem, że mogę przestać jeść cukier, pić kawę, alkohol oraz spożywać kwaśne produkty, ale jednak nie potrafiłem.

W końcu wziąłem książkę Dr Younga pt. „Próbowałam już tylu diet… Przełomowy program uzdrawiający – cud równowagi pH . Wszystkie środki spożywcze, jak twierdził, miały odczyn kwaśny, zauważyłem, że to właśnie one wywoływały u mnie ataki, w tym żywność, uważana przez wielu ludzi za zdrową, np.: grzyby, spirulina, zielono-niebieskie algi.

Tak więc po kolejnym 3-tygodniowym ataku, zamówiłem kompletny program Dr Young’a : płynne koloidy, kapsułki, krople oraz warzywa wraz z przepisami na lecznicze zupy, które podesłał mi Arnold.

Po rozpoczęciu programu, po dwóch dniach mogłem wstać z łóżka. Po tygodniu mogłem normalnie chodzić. Po zakończeniu kuracji czułem się o 10 lat młodszy. To był prawdziwy cud, wprawdzie byłem cały czas uzależniony od cukru, pomimo tego, że przezwyciężyłem ten ciężki czas abstynencji. Za każdym razem gdy tylko spożyłem chociażby odrobinę cukru, nałóg rozpoczynał się na nowo.

Oczywiście o tym również była mowa w książce dr Young’a. Prawdziwe są jego słowa, że nawet odrobina cukru jest jak rzucenie białego gazu do ognia. Wybuch miał miejsce wraz z kolejnym atakiem dny moczanowej, po którym wracałem do realizowania kuracji. Postępowałem tak przez jakiś czas, tam i z powrotem, aż w końcu przełamałem nałóg i wróciłem do zdrowia.

Teraz mogę cieszyć się życiem po raz kolejny. Wybieram się na wędrówki, spływy kajakowe i robię rzeczy, które kocham. Otrzymałem nowe życie i błogosławię program „Cud pH” każdego dnia, czuję się dobrze. Rzadko mam ochotę na coś słodkiego. Tylko myśl o jedzeniu cukru knebluje mnie. Dziękuję dr Young’owi, a także mojemu przyjacielowi Arnoldowi Briones.

Uratowaliście mi życie!

Moje najgłębsze podziękowania.

Tom

You may also like...