Historia Tary – jak nabrać sił do działania

Tara od zawsze była na diecie – odchudzała się już w wieku 11 lat. Tak bardzo chciała schudnąć, że głodziła się, a następnie nie mogła się powstrzymać od przejadania się, dlatego ciągle tyła. Jej marzeniem było nie tylko schudnięcie, ale także zachowanie zdrowia. Brakowało jej siły i energii.

Tara miała poważny problem z macicą i przeszła operację wycięcia guzów. Czuła się bardzo źle, a co gorsza, zaczęła ją boleć lewa pierś. Mammografia wykazała, że ma w niej cysty.

Kobieta czuła się bardzo źle i nawet zwykłe czynności, takie jak wyjście do sklepu, powodowały, że musiała odpoczywać przez cały dzień.

Lekarz zalecił jej środki antydepresyjne, jednak kobieta nie chciała ich przyjmować. Nie uważała, że cierpi na depresję. Miała cudownego męża i wiele zainteresowań, chciała dokonać w życiu wielu rzeczy. Niestety, ale choroba ciągle ją ograniczała.

Tara wydała tysiące dolarów, by poczuć się lepiej i mieć więcej energii.

Pewnego dnia zapoznała się z programem doktora Roberta Younga i kupiła jego suplementy diety. Zmieniła swoją dietę i usunęła z niej:

  • kofeinę

  • alkohol

  • mięso

  • nabiał

  • cukier

Na początku tęskniła za deserami, jednak to, czego jeszcze bardziej chciała to, zdrowie. Po miesiącu diety zasadowej, stanęła na wadze u swoich znajomych. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła – schudła aż 11 kilogramów. Zauważyła, że jej ubrania stały się o wiele za duże. Co najlepsze, Tara nie czuła wcale, że jest na diecie i nie była głodna. Jej mąż także schudł ponad 10 kilogramów i musieli kupić nowe ubrania.

Dieta zasadowa przyczyniła się do poprawy zdrowia jej męża. Przed jej wprowadzeniem, miał nieprawidłowy poziom znaczników prostaty, natomiast po 6 tygodniach diety, wyniki były w normie.

Małżeństwo było zdumione przemianą – mieli więcej energii i nie stresowali się tak, jak do tej pory. Ból w piersi bardzo szybko odszedł, Tara zobaczyła także, że ma ładniejszą skórę.

Do poprawy stanu zdrowia przyczyniło się badanie pH moczu. Gdy Tara wraz z mężem zaczynali dietę zasadową, pH wynosiło 6.0 lub mniej. Z czasem pH spadło do 6.8, a nawet 7.0.

Zmiany dostrzeli ich znajomi, którzy często pytają, jaki jest przepis na zdrowie.

Historię Tary i innych osób, którym dieta zasadowa pomogła w odchudzaniu, znajdziesz w książce „Próbowałam już tylu diet… przełomowy program uzdrawiający. Cud równowagi pH”, dostępnej w naszym sklepie.

You may also like...