Elaine znalazła swój sposób na odchudzanie – Ty też możesz

Elaine przez ponad 30 lat była otyła. Stosowała wiele diet – także te ekstremalne, jak dieta z dużą ilością białka i tłuszczu, ale waga dalej pokazywała zbyt dużo.

Zmiana nastąpiła dopiero wtedy, gdy kobieta zastosowała dietę zasadową. W ciągu trzech miesięcy schudła 22 kilogramy. Kontynuowała dietę przez następne dwa miesiące, w których czasie waga spadła o 20 kg. Elaine była wniebowzięta, bo w końcu znalazła sposób, który pozwolił na prawdziwe zmniejszenie masy ciała.

Gdy zaczęła się zbliżać do upragnionych 65 kilogramów, przeszła całkowicie na dietę zasadową. Piła dziennie kilka porcji zielonego drinka i zupełnie odstawiła kotlety i ciastka.

Dzięki temu odnotowała znaczne zmiany w swoim organizmie. Przede wszystkim spadł jej cholesterol i unormowało się ciśnienie. Poziom glukozy we krwi obniżył się na tyle, że nie musiała przyjmować leków na cukrzycę. Poprawiła się jej skóra, a głos wrócił do normy.

Elaine postanowiła sobie, że na 33 rocznicę ślubu włoży swoją sukienkę ślubną – jest już bardzo blisko celu.

O tym, jak Elain i inne osoby poradziły sobie z otyłością, przeczytasz w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH.”, która jest dostępna w naszej ofercie.

You may also like...