Dieta zasadowa pomaga w osiągnięciu sukcesów sportowych

Ryan robił wszystko, by poprawić swoją kondycję, jednak nie dawało to żadnych rezultatów. Jego celem było wygranie w konkursie, w którym liczyła się sprawność fizyczna. Zobaczył poprawę dopiero wtedy, gdy zastosował zasady diety alkalicznej i odkwasił swój organizm za pomocą zielonych drinków. Pomogło mu to zrzucić aż 14 kilogramów w ciągu 4 miesięcy i powiększyć masę mięśniową o 5 kilogramów.

Dieta zasadowa miała doskonały wpływ na jego kondycję – dzięki niej, udało mu się zająć wysokie miejsce w konkursie i pokonać wielu rywali. Nie musiał jeść dużych ilości białka i stosować odżywek – dieta zasadowa wpłynęła na poprawienie stanu jego krwi. To przełożyło się na lepsze dotlenienie mięśni i zwiększenie ich masy. Jak widzisz, trening należy traktować całościowo, a nie tylko jako dostarczanie organizmowi nienaturalnych i szkodliwych dawek białka i węglowodanów.

Ryan opisał swoją historię w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”, którą możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

You may also like...