Dieta Atkinsa nie jest rozwiązaniem – dieta zasadowa – już tak

Dieta Atkinsa jest bardzo popularna w USA, ponieważ niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jakie ma ona działanie na organizm. Debra dzięki tej diecie schudła ponad 10 kilogramów i waga stanęła potem w miejscu.

Debra ciągle czuła się zmęczona i kręciło się jej w głowie. Do tych problemów doszła migrena, problemy z mięśniami i ciągłe bóle. Dieta Atkinsa przestała działać i Debra ponownie utyła. Miała problemy z cyklem miesięcznym i obrzęki rąk i stóp.

Pojawiły się kłopoty z nieregularnym biciem serca i Debra zrozumiała, że czas na zmiany. Poznała wtedy program Cud pH i zaczęła go przestrzegać. Dzięki nawodnieniu organizmu i dostarczeniu mu niezbędnych witamin i minerałów kobieta odkwasiła organizm. Poczuła się znacznie lepiej. Dolegliwości, które wcześniej przeszkadzały jej w normalnym funkcjonowaniu, całkowicie minęły.

Dzięki diecie zasadowej schudła aż 16 kg i waży dziś 56 kg.

Debra opisała swoje eksperymenty z dietą Atkinsa i wyleczenie dzięki programowi Cud pH w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”. Możesz ją zamówić w naszym sklepie internetowym.

You may also like...