Dieta alkaliczna daje wolność!

Dzień dobry wszystkim!

Siedzę sobie, popijając mojego Zielonego Drinka, zastanawiając się nad moją alkalizującą podróżą… I nagle coś ważnego przyszło mi do głowy.

Moją pierwszą myślą było: „Ten napój jest taki przepyszny; taki smakowity… Kiedy go skończę, mogę sobie zrobić następny, och, a potem jeszcze jeden, jeśli najdzie mnie ochota, a później – następny!”

Podekscytowany tym pomysłem, poczułem wolność – głęboką wolność, która wykracza poza społeczeństwo, Agencję Żywności i Leków, rząd, koncerny farmaceutyczne.

Wolność do życia – bez strachu przed śmiercią, spowodowaną przez jakąś potworną chorobę; wolność do życia bez biegania od lekarza do lekarza, aby usłyszeć: „Wiemy, że choruje pani na (wstaw tutaj dowolną chorobę, drogi czytelniku), ale nie wiemy, jak pani na nią zapadła”.

Wolność bez biegania do apteki po lekarstwa, wolność bez zamartwiania się alergią na pyłki, albo tym, że nie można iść na plażę, bo za mocno świeci śmiercionośne słońce. Wolność od przejmowania się tym, że kiedy zgłodnieję, powinienem jeść tylko drobne przekąski, bo inaczej znów przytyję 5 kilogramów.

Wolność od zadręczania się myślą, że moja mama zachoruje na chorobę Alzheimera i o mnie zupełnie zapomni. Wolność od nocy spędzonych na przeglądaniu stron internetowych, poświęconych rzadkim chorobom i sposobom ich leczenia. Ta lista mogłaby się ciągnąć w nieskończoność!

Teraz, kiedy siedząc sobie tutaj pomyślę o wszystkich ludziach, którzy zarzucali mi, że jestem zbyt ekstremalny w kwestii odkwaszania – czuję spokój i… WOLNOŚĆ!

Moja alkalizująca wyprawa nie była łatwa, ale wszystko, co mnie spotkało na tej drodze, było dobre! Nie zamieniłbym tego doświadczenia na nic innego.

Kwasowy styl życia pochłania więcej czasu, pieniędzy, a co najgorsze – pożera samo życie; pozbawiając sił witalnych. To wszystko, co przyszło mi do głowy dzisiejszego poranka.

Do wszystkich pięknych dusz – życzę Wam WSPANIAŁEGO DNIA.
Tymczasem wybieram się do kuchni, przygotować kolejnego Zielonego Drinka…

Autor tekstu: Dr Robert O. Young. Tłumaczenie: Cud pH – oficjalny przedstawiciel dr Younga na terenie Polski. Rozpowszechnianie wszelkich treści zamieszczonych na stronie Cud pH jest dozwolone pod warunkiem podania źródła z aktywnym linkiem do strony www.cudph.pl.

You may also like...