Zrzuć zbędne kilogramy w 7 prostych krokach

Już niedługo będziemy składali sobie noworoczne przyrzeczenia. Najczęściej obiecujemy sobie, że schudniemy, jednak nie musisz czekać z tym do stycznia. Zacznij odchudzanie już dziś.

Największą przeszkodą w zrzuceniu zbędnych kilogramów jest zakwaszenie organizmu, dlatego powinieneś połączyć zdrową dietę z przyjmowaniem odpowiednich preparatów. Odchudzanie z dietą alkaliczną jest naturalne i daje dobre rezultaty, wystarczy pamiętać o tych 7 prostych zasadach.

1. Dbaj o prawidłowe nawodnienie organizmu, pij codziennie 2-3 litry wody. Prawidłowe pH wody (9,5) uzyskasz, dzięki dodaniu do niej soli oczyszczonej lub innych minerałów o działaniu odkwaszającym.

2. Odżywiaj się w prawidłowy sposób – jedz nieprzetworzoną żywność pochodzącą z upraw naturalnych. Podstawą diety powinny być warzywa i tłuszcze roślinne tłoczone na zimno. Zrób sobie listę produktów, które zakwaszają organizm i tych, które są dla Ciebie zdrowe i włóż ją do portfela. Pomoże Ci podczas robienia zakupów.

3. Ćwicz – ćwiczenia dają wiele korzyści, a największym z nich jest to, że powodują pocenie. Wraz z potem uwalniane są toksyny.

4. Przyjmuj odpowiednie suplementy – sama dieta może być niewystarczająca w przypadku silnego zakwaszenia organizmu. Suplementy dostarczają organizmowi niezbędnych substancji, dzięki czemu pracuje w prawidłowy sposób. W efekcie szybciej chudniesz.

5. Przygotuj się emocjonalnie – w trakcie odchudzania musisz mieć pozytywne nastawienie. Znajdź osoby, które też się odchudzają i dziel się z nimi wrażeniami – będziesz mieć wsparcie.

6. Na początku zapisz sobie, że twoim celem jest zrzucenie określonej ilości kilogramów. Codziennie rano przepisuj ten cel, dzięki czemu twoje nastawienie będzie pozytywne.

7. Oczyść dokładnie swój organizm – jeśli chcesz zacząć poważne odchudzanie, musisz połączyć to ze zmianą stylu odżywiania.

Życzymy Ci powodzenia i wytrwałości.

You may also like...