Toczeń i choroby nerek

Toczeń jest chorobą, która może zostać wyleczona samodzielnie, jeżeli zrozumiesz, że jej przyczyną jest – po prostu – nagromadzenia metabolicznych, środowiskowych i pokarmowych kwasów, które nie zostały usunięte z organizmu poprzez jeden z czterech kanałów eliminacji.

Jedną z tych dróg stanowi układ moczowy – włącznie z nerkami. Aby chronić nerki przed rozkładem tkanek i niewydolnością, musisz wyeliminować wszystkie zakwaszające czynniki dietetyczne i zmienić swój sposób życia oraz dietę na alkaliczne, tak jak zostało to opisane w książce „Próbowałam już tylu diet… Przełomowy Program Uzdrawiający”.

Nowy styl życia i nawyki żywieniowe pozwalają wyeliminować ryzyko chorób, powikłań i ewentualnej niewydolności nerek. Okazuje się, że tajemnica zdrowia układu moczowego jest bardzo prosta! Na koniec, warto zaznaczyć, że nie możesz rozpocząć uzdrawiania swojego organizmu z wszelkich chorób i dolegliwości, dopóki nie wprowadzisz alkalicznych zmian w swoim życiu i sposobie odżywiania się. Jak powiedział Hipokrates: „Spraw, żeby jedzenie było Twoim lekarstwem, a Twoje lekarstwo – jedzeniem!”.

You may also like...