„Próbowałam już tylu diet, przełomowy program uzdrawiający – cud równowagi pH”

Zadziwiające, jak wiele osób lekceważy rolę diety jako czynnik wpływający na powstawanie chorób. Z powodu złego odżywiania czujesz się źle i brakuje Ci energii, a w konsekwencji prowadzi ono do chorób.

Na szczęście doktor Robert Young w swojej książce „Próbowałam już tylu diet, przełomowy program uzdrawiający – cud równowagi pH” pokazuje w jasny sposób, co należy zrobić, by poprawić stan zdrowia.

Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób przywrócić równowagę kwasowo-zasadową i stać się zdrowszym człowiekiem.

Jakie znaczenie ma pH w Twoim życiu

Równowaga kwasowo-zasadowa to klucz do zachowania pełni zdrowia. Gdy zwrócisz uwagę na dietę, pożegnasz się z wieloma dolegliwościami, które sprawiają, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału.

Powiedz do widzenia niskiemu poziomowi energii, problemom z trawieniem, nadwadze, oraz wszelkim chorobom.

Sekretem zdrowia, jest:

  • Wzbogacenie diety o niezbędne składniki – przede wszystkim chlorofil, oleje tłoczone na zimno, alkaliczną wodę i minerały.

  • Oczyszczenie organizmu – dzięki czemu możliwe jest znów prawidłowe trawienie.

  • Ćwiczenie w odpowiedni sposób – doktor Robert Young opisuje ćwiczenia, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego pH.

  • Alkaliczna dieta – w książce znajdziesz wiele przepisów na potrawy, które oczyszczają Twój organizm. Najważniejsze składniki, to pomidory, awokado, kiełki, cytryny i limonki, grapefruity i zielone warzywa.

Książka doktora Roberta Younga dokładnie opisuje te cztery czynniki, ale to nie wszystko

Dowiesz się z niej, jakie procesy zachodzą w Twoim organizmie pod wpływem nieprawidłowej diety na poziomie komórkowym. Zrozumiesz także, jakie suplementy diety są pomocne w przypadku zakwaszenia organizmu, dzięki czemu szybko poczujesz się znacznie lepiej.

O tym, jak skuteczne są porady zawarte w tej książce, świadczą między innymi jej recenzje i opinie ludzi, którzy zastosowali nowy sposób odżywiania. Czytelnicy opisują między innymi, że dzięki tej książce pozbyli się:

  • otyłości

  • problemów z trawieniem

  • problemów z brakiem energii,

  • bólów stawów i mięśni

  • cukrzycy

i wielu innych dolegliwości.

Dzięki wprowadzeniu nowego sposobu odżywiania, który jest przedstawiony w książce „Próbowałam już tylu diet, przełomowy program uzdrawiający – cud równowagi pH”, ty też możesz poczuć się lepiej i pożegnać się z chorobami.

O autorze

Doktor Robert Young jest autorem kilkunastu książek na temat wpływu diety na organizm człowieka. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych naukowców. Zajmuje się przede wszystkim tematem zakwaszenia organizmu, który jego zdaniem jest przyczyną większości chorób.

You may also like...