Odkwaszanie organizmu w 7 krokach

Zwykle proces wymiany wszystkich komórek krwi zajmuje organizmowi od trzech do czterech miesięcy. To znaczy, że co trzy lub cztery miesiące, otrzymujesz zupełnie nowy zapas komórek krwi. Wynika z tego, że dwunastotygodniowe stosowanie się do tego programu wystarczy, by zamienić całość lub większą część krwi, która płynie teraz w twoich żyłach, komórkami krwi, które znajdują się w szczytowym zdrowiu.

Zdrowa krew oznacza zdrowy organizm – a zdrowemu ciału nie są potrzebne zbędne kilogramy. Żyj zgodnie z Cudem pH, a zmianie ulegnie nie tylko twoja waga, ale i całe życie. Na zawsze. Po upływie dwunastu tygodni będziesz – dosłownie – inną osobą.

Krok 1. ZADBAJ O NAWODNIENIE

Twoim pierwszym krokiem na drodze do idealnej wagi musi być pełne nawodnienie swojego ciała. Pij wodę! Dobrą wodę, ma się rozumieć. Alkaliczną wodę – o pH równym 9.5 lub wyższym. Jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu do wytwarzania takiej wody, dodawaj do swojej wody sodę oczyszczoną lub inne sole mineralne. Twoje dzienne zapotrzebowanie na alkaliczną wodę wynosi w przybliżeniu 1 litr na około 13-14 kilogramów masy ciała.

Osoba, ważąca około 80 kilogramów potrzebuje zatem ok. 6 litrów wody, osoba o wadze ok. 50 kilogramów potrzebuje 4 litrów takiej wody; i tak dalej, i tak dalej.

Krok 2. JEDZ ZDROWO, BY ŻYĆ ZDROWO

Jedz w całości naturalne, nieprzetworzone pokarmy i buduj swoją dietę wokół zielonych warzyw i zdrowych tłuszczów. Możesz zrobić to stopniowo, pozwalając ciału przyzwyczajać się do nowego poziomu dostarczanej energii i powoli pozbywając się kwasów; dzięki temu szansa na pojawienie się nieprzyjemnych objawów, towarzyszących wydalaniu toksyn, będzie mniejsza.

Krok 3. ĆWICZ

Zaplanuj odpowiedni rodzaj ćwiczeń – w odpowiednich dawkach. Zastanów się nad spacerami, pływaniem, jazdą na rowerze, treningiem z obciążeniami, albo z wykorzystaniem przyrządów, lub dowolnymi innymi ćwiczeniami, które pomogą ci wydalić z organizmu zbędne kwasy wraz z potem. Niezależnie od tego, co wybierzesz, ćwicz przynajmniej pięć razy w tygodniu przez co najmniej piętnaście minut (aż do godziny) i upewnij się, że ćwiczenia sprawiają, że się pocisz. Oprócz tego, do aerobiku powinieneś dodać trening siłowy – trzy razy w tygodniu, z dniem przerwy pomiędzy sesjami.

Krok 4. KORZYSTAJ Z SUPLEMENTÓW

Kiedy już wiesz, co powinieneś jeść i pić, twoim następnym posunięciem powinno być uzupełnienie diety o suplementy bogate w elektrolity. Zwiększaj ich ilość stopniowo, aż do osiągnięcia pełnej dawki. Jeżeli chodzi o zielone drinki, zacznij od dodawania 1/4 łyżeczki od herbaty na litr wody, aż dojdziesz do pełnej łyżeczki na litr. Jeżeli twój organizm jest bardzo zakwaszony, zastąp zielone drinki dobrą, alkaliczną wodą i stopniowo dąż do tego, by dodawać zielony proszek do każdego litra wypijanego napoju. Przyjmuj suplementy w postaci kapsułek podczas posiłków, przynajmniej sześć razy dziennie. Warto uzupełnić dietę także w minerały koloidalne.

Krok 5. PRZYGOTUJ SWOJE ŚRODOWISKO EMOCJONALNE

Wszystkie główne elementy dbania o twoje ciało fizyczne są już na właściwym miejscu, ale nie znajdziesz się u kresu swej podróży, nim nie zadbasz również o swój umysł, serce i duszę. Musisz wyzwolić się z błędnego koła negatywnych myśli i emocji, które zakwaszają twoje ciało w równym stopniu, co cukier. Twój cały sposób życia musi się stać alkalizujący – nie tylko jedzenie i ćwiczenia, ale również twoje relacje, duchowość i funkcjonowanie emocjonalne. Oczyść się emocjonalnie, odśwież swojego ducha, odnajdź swoje prawdziwe „JA”. Nie tylko twoje ciało fizyczne potrzebuje przemiany.

Krok 6. WYZNACZ CELE I ZAPISZ JE

Najlepszym sposobem, by upewnić się, że w swojej podróży podążasz właściwą drogą i zmierzasz prosto do celu, jest ustalenie gdzie się znajdujesz w odniesieniu do tego, gdzie chcesz się znaleźć. Wyznacz sobie konkretny, wymierny cel – ile kilogramów chcesz zrzucić (albo jaka jest twoja wymarzona waga), jaki rozmiar chciałbyś nosić, albo w jakie ubranie się zmieścić.

Krok 7. OCZYŚĆ SWOJE CIAŁO OD ŚRODKA

W porządku, teraz jesteś już gotowy, by zacząć odliczać czas do końca dwunastu tygodni. Potraktuj to jako „ostatni” krok, właściwie – jako początek cyklu. Prawdziwy Cud pH dla utraty wagi zaczyna się od dwutygodniowego lub trzytygodniowego „oczyszczenia” lub „płynnej uczty”. Oto, co powinieneś zrobić: jedz tyle, ile tylko dusza zapragnie, ale upewnij się, że twoje jedzenie jest zielone, bogate w elektrolity i podawane w formie puree lub soku.

Upewnij się, że w twojej diecie znajdują się dobroczynne tłuszcze – często sięgaj po awokado, oliwę z oliwek i olej lniany. Musisz unikać zakwaszających produktów przez cały czas trwania „płynnej uczty”. Jak zwykle, jedz tak dużo surowych i nieprzetworzonych produktów, jak to tylko możliwe. Infuzja alkalicznej energii nie tylko oczyści twoje ciało z nagromadzonych toksyn i kwasów, ale również pozwoli twojemu organizmowi poświęcić całość energii na wewnętrzne samo-uzdrawianie.

You may also like...