Od 150 do 70 kg – historia Pameli

Pamela nigdy nie mogła poradzić sobie z nadwagą. Mimo stosowania wielu diet ciągle tyła i w końcu ważyła aż 150 kilogramów. Miała wtedy 57 lat, ale mimo to wiedziała, że jest nią coś nie tak. Obawiała się tego, że nie będzie mogła oglądać tego, jak jej wnuki dorastają.

Pewnego dnia usłyszała o diecie zasadowej i pomyślała, że to będzie dla niej dobre rozwiązanie. Wprowadziła do diety dużo surowych warzyw i zaczęła pić wodę z kroplami zasadowymi. Pozwoliło to na szybkie odkwaszenie organizmu i sprawiło, że miała więcej energii i nie odczuwała problemów ze stawami. Dzięki tej diecie spektakularnie schudła. Pierwsze dwa miesiące przyniosły jej utratę 25 kilogramów, a w ciągu dwóch lat schudła aż 69 kilogramów. Poprawił się stan jej włosów. Najważniejsze było to, że przestała się wstydzić swojego ciała.

Obecnie Pamela pokazuje innym osobom, jak można poprawić swój stan zdrowia dzięki diecie i uczy ich gotowania potraw zgodnie z zasadami, które poznała dzięki książkom Shelley Young.

Pamela opisała swoją historię w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH.”, którą możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

You may also like...