Nadwaga nie jest straszna, gdy wiesz, jak z nią walczyć

Andrea nie była przekonana do tego, czy badanie krwi rozwiąże jej problemy, jednak musiała coś zmienić w swoim życiu. Jej marzeniem było schudnąć, co było niemożliwe, z powodu niewłaściwych nawyków żywieniowych. Co najgorsze była przekonana, że odżywia się prawidłowo.

Badanie żywej kropli krwi wykazało, że Andrea odżywia się nieprawidłowo. Krew była zakwaszona i można w niej było znaleźć drożdże, co wskazywało na zamiłowanie do słodyczy.

Kobieta stosowała w tamtym czasie kilka różnych diet (między innymi niskotłuszczową), stosowała środki na przeczyszczenie i intensywnie trenowała. Dieta Atkinsa pozwoliła jej schudnąć o 22 kilogramy, ale zmiana okazała się chwilowa – Andrea znów zaczęła tyć. Piła mnóstwo napojów z kofeiną, koktajli białkowych i wody.

Od chwili, kiedy zobaczyła swoją krew pod mikroskopem, całkowicie zmieniła swoją dietę. Zamiast kawy i napojów gazowanych pije teraz zielone drinki. Dzięki temu schudła o 12,5 kg. Po zastosowaniu programu Cud pH, kształt krwinek wrócił do normy.

Andrea opisuje swoje zmagania z nadwagą w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”. Możesz ją kupić w naszym sklepie internetowym.

You may also like...