Książki o diecie odkwaszającej Cud pH (pH Miracle) dr Roberta O. Younga

Dr Robert Young to mikrobiolog, który pomógł już tysiącom osób uważanych za śmiertelnie lub nieuleczalnie chorych. W swoich książkach z serii Cud pH (pH Miracle) opisuje przede wszystkim przypadki ludzi wyleczonych za pomocą jego innowacyjnego sposobu leczenia – odkwaszania organizmu. Poniżej przedstawiamy książki dr Roberta Younga.

Próbowałam już tylu diet… Przełomowy Program Uzdrawiający” (tytuł oryginału: „pH Miracle”)

pol_pm_Probowalam-juz-tylu-diet-Przelomowy-Program-Uzdrawiajacy-16_1Próbowałam już tylu diet… Przełomowy Program Uzdrawiający” to książka dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak przywrócić w organizmie równowagę pH. Robert Young pokazuje w niej, jak duży wpływ na organizm człowieka ma dieta i styl życia.

Aby stan twojego organizmu wrócić do zdrowia, musisz dokładnie wiedzieć, jakie zachodzą w nim procesy i tego właśnie dowiesz się z tej książki. Oto najważniejsze informacje, które Robert Young przygotował dla Ciebie w przystępnej formie:

  • Jak przywrócić równowagę kwasowo–zasadową?

  • Jakie procesy zachodzą w organizmie na poziomie komórkowym

  • Jak oczyścić organizm

  • Jakie suplementy diety należy przyjmować, by poczuć się lepiej

  • Jakie potrawy będą pomocne w przypadku odkwaszania organizmu.

Dzięki przeczytaniu tej książki i wprowadzeniu zaleceń w życie, szybko poczujesz zmianę samopoczucia i staniesz się zdrowszy.

„Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć. Przełomowy Program odchudzający” (tytuł oryginału: „pH Miracle for Weight Loss”)

pol_pm_Probowalam-juz-wszystkiego-zeby-schudnac-Przelomowy-Program-Odchudzajacy-20_1Drugą książka Roberta Younga, z którą powinieneś się zapoznać, jest „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć. Przełomowy Program odchudzający”. Jak wskazuje sam tytuł, książka jest skierowana do osób, które mają problem z nadwagą. Autor wyjaśnia, dlaczego nie możemy schudnąć, gdy organizm jest zakwaszony i pokazuje nam, jak w 7 prostych krokach zrzucić kilogramy. Według autora, tłuszcz odkłada się z powodu reakcji obronnej organizmu na zakwaszenie, dlatego konieczne jest najpierw oczyszczenie organizmu z toksyn. W książce nie brakuje relacji ludzi, którym udało się schudnąć dzięki zmianie przyzwyczajeń i wdrożeniu programu doktora Younga.

Program siedmiu kroków nazwano określeniem Cud pH. Dzięki książce poszerzysz swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizmu i tego, w jaki sposób zdrowo się odżywiać. Nie zabrakło w niej przepisów na posiłki, które sprzyjają chudnięciu i oczyszczaniu organizmu.

„Diabetyczna Rewolucja” (tytuł oryginału: „pH Miracle for Diabetes”)

pol_pm_Diabetyczna-rewolucja-17_1Z tematem otyłości wiąże się cukrzyca. W Polsce na leczenie diabetyków (a raczej na utrzymywanie chorych jak najdłużej przy życiu) wydaje się 10 procent całego budżetu służby zdrowia. Aż milion osób żyje z tą niebezpieczną chorobą, nie wiedząc, że ją ma. Robert Young w książce „Diabetyczna Rewolucja”  dowodzi, że leczenie cukrzycy jest możliwe.

Cukrzyca to kolejna choroba spowodowana przez zakwaszenie organizmu, a żeby sobie z nią poradzić, trzeba przywrócić równowagę w ciele. Uda Ci się to dzięki informacjom, które znajdziesz w książce.

You may also like...