Joy pokonał IBS – wystarczyła zmiana w sposobie odżywiania

Joy musiał szczególnie dbać o swoje zdrowie, ponieważ samotnie wychowywał dziecko i zajmował się swoim niepełnosprawnym ojcem. Niestety, często brakowało mu siły i dokuczał mu ból brzucha. Lekarze powiedzieli mu, że musi nauczyć się żyć z tą chorobą.

Joy cierpiał na zespół jelita drażliwego. Pewnego dnia przeczytał o tym, że objawy choroby można złagodzić, dzięki aloesowi i bakteriom probiotycznym. Udał się do sklepu, gdzie sprzedawczyni zapytała go o objawy choroby. Następnie odesłała go do innej pacjentki, która miała podobne dolegliwości, ale wyleczyła się z nich za pomocą diety.

Pewnego dnia spotkał się z tą kobietą, która przedstawiła mu, jak można zmienić dietę i pozbyć się „złej” flory jelitowej. Mężczyzna przez dwa miesiące pozbył się bólu brzucha i poczuł się o wiele lepiej. Joy cieszy się również z tego, że zrzucił nadmiar kilogramów.

Historię Joya w książce „Próbowałam już tylu diet… przełomowy program uzdrawiający. Cud równowagi pH” opisał doktor Robert O. Young. Możesz ją kupić w naszym sklepie internetowym.

You may also like...