Jakie są najważniejsze objawy zakwaszenia organizmu?

Jednym z największych dokonań doktora Younga były odkrycia na temat zakwaszenia organizmu. Okazuje się, że zakwaszenie organizmu powoduje wiele dolegliwości, z których trzy najważniejsze to niedowaga, alergie i chroniczne zmęczenie. Z tego artykułu dowiesz się, jak wykryć, czy dotyczy Cię problem zakwaszenia, czy też jesteś od niego wolny.

Skąd się bierze niedowaga?

Tłuszcz chroni Cię od śmierci i jest objawem tego, że organizm jest zatruty substancjami kwasowymi! Drożdże i grzyby wytwarzane w kwasowym środowisku sprawiają, że zbyt szczupłe osoby nie przyswaja nawet 50 procent składników odżywczych z pokarmu. Z tego powodu organizm domaga się dostarczania nowych składników i pojawiają się kolejne objawy, takie jak zmęczenie. Osoby z niedowagą nie dostarczają organizmowi wystarczającej ilości substancji odżywczych, dlatego też ich układ hormonalny zaczyna pracować w nieprawidłowy sposób.

Dzięki odkwaszeniu organizmu można osiągnąć idealną wagę.

Czy cierpisz na alergie?

Kwasowe środowisko wewnątrz organizmu powoduje, że zaczynamy chorować na alergie. Dzieje się tak z powodu osłabienia tkanek i układu pokarmowego, który zaczyna postrzegać neutralne substancje jako zagrożenie. Aby wyjść z tego impasu konieczne jest przyjmowanie dużej ilości warzyw, lub jeszcze lepiej, suplementów w formie sproszkowanych warzyw dr. Younga. Dzięki temu nadwrażliwość organizmu szybko mija.

Chroniczne zmęczenie

Ciągłe zmęczenie to kolejny objaw tego, że Twój organizm jest zakwaszony. U wielu ludzi organizm jest zatruty toksynami i z tego powodu przestaje wchłaniać te substancje odżywcze, które są mu potrzebne. Powoduje to złe samopoczucie, osłabienie napięcia mięśniowego i ogólne osłabienie organizmu. Dopiero wtedy, gdy usuniemy przyczynę choroby, poczujemy się lepiej. Zwróćmy uwagę na naszą dietę i unikajmy tych pokarmów, które zwiększają jego zakwaszenie. Dopiero wtedy organizm przyswoi te składniki odżywcze, które są mu potrzebne i pozbędziesz się zakwaszenia.

You may also like...