Historia Mitzi – jak schudnąć ponad 40 kg, dzięki zmianom w diecie

Życie to ciągłe wybory – jeśli wybieramy źle potrawy, które będziemy jedli, chorujemy i tyjemy. Potwierdza to historia Mitzi, która ważyła ponad 109 kilogramów, a w pewnym momencie – nawet 114.

Jej stan zdrowia był bardzo zły – miała w życiu taki okres, że nie podnosiła się z łóżka przez dwa miesiące. Siostra poleciła jej stosowanie programu Cud pH, ale Mitzi zaczęła od przygotowania merytorycznego. W pierwszej kolejności przeczytała wszystkie książki na temat odkwaszania organizmu, jakie tylko znalazła.

Następnie pozbyła się wszystkich produktów o działaniu zakwaszającym i zaczęła pić zielone drinki. Przez pierwsze 10 dni jej organizm oczyszczał się, co było powiązane z różnymi dolegliwościami.

Po tym czasie poczuła się znacznie lepiej i pozbyła się bólu głowy, nabrała też więcej sił.

Podczas trzymiesięcznej kuracji schudła aż 40 kilogramów. Mimo tego, że nie trenowała, miała bardzo małą zawartość tłuszczu w organizmie.

Mitzi wie, że zasady programu odkwaszania organizmu są bardzo proste i uważa, że to jego ogromny plus. Teraz nosi ubrania w rozmiarze 38 i 40.

Mitzi opisała swoją historię w książce Roberta O. Younga „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH.” Możesz ją kupić w naszym sklepie.

You may also like...