Historia Mike – perkusista nie nosi już rozmiaru XXXL

Mike był perkusistą, który był tak otyły, że zaczął mieć problemy z grą na instrumencie – bolały go ręce i nogi. Jego waga sięgnęła prawie 200 kilogramów i wtedy poczuł, że czas na zmiany.

Zastosował dietę zasadową i robił wszystko, by odkwasić swój organizm. Dzięki tej diecie w ciągu zaledwie 3 miesięcy schudł 45 kilogramów. Dzięki temu, poczuł przypływ energii. Jego talia stał się mniejsza o 30 centymetrów.

Szybko minęły bóle w kolanach i Mike poczuł się o kilka lat młodziej. Po kolejnych czterech miesiącach diety schudł 38 kilogramów, dzięki czemu waży już 106 i wciąż chudnie.

Jego celem jest osiągnięcie swojej idealnej wagi – Mike wierzy, że tak się stanie, ponieważ pomoże mu w tym program Cud pH.

Mike nie musiał zmuszać się do nowego sposobu odżywiania – nadal je sporo, jednak niezdrowe potrawy zastępuje tymi o działaniu zasadowym. Do diety wprowadził bardzo dużo surowych warzyw i usunął z niej mleko, mięso, jajka i cukry.

Znacznie zwiększył ilość wypijanych płynów – teraz są to przede wszystkim zielone drinki. Oczyszcza swój organizm za pomocą glinki i je kiełki soi.

W utracie wagi pomagają mu także ćwiczenia – stara się jak najwięcej chodzić i skacze na trampolinie.

Mike znalazł sposób na to, by robić jedynie zdrowe zakupy – zbiera paragony ze sklepu i przypina je w widocznym miejscu. Gdy kupił coś, co jest niezdrowe, ma wyrzuty sumienia.

Mike dzięki diecie denerwuje się znacznie mniej i nie boi się wyzwań, które stawia przed nim życie. Dzięki temu jest o wiele zdrowszy i nie brakuje mu energii.

Historia Marka i wielu innych osób, którym udało się schudnąć na diecie zasadowej, znajdziesz w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”, która jest dostępna w naszym sklepie internetowym.

You may also like...