Historia Juana – jak dieta zasadowa, poprawia stan organizmu

23 lata temu Juan zachorował na grypę, a raczej wydawało mu się, że to ta choroba. Niedługo po pojawieniu się niepokojących objawach zobaczył, że w jego moczu jest krew. Lekarz stwierdził, że nerki mężczyzny działają nieprawidłowo i skierował go do szpitala. Po tygodniowym leczenie mężczyzna wrócił do domu, ale jego samopoczucie nie poprawiło się. Mężczyzna nie mógł zadbać o siebie i wszystko sprawiało mu trudność.

Kilkukrotnie wylądował w szpitalu, ale tradycyjne leczenie nie spowodowało, że poczuł się się lepiej – wręcz przeciwnie. Juan czuł, że umiera.

Pewnego dnia usłyszał o diecie odkwaszającej i zdecydował się, że podejmie wyzwanie. Tego samego wieczora wylądował w szpitalu z wysoką gorączką.

Gdy wrócił z niego, żona przygotowała dla niego drink z zielonego proszku i wodę z dodatkiem kropli poprawiających pH. Mężczyzna stosował tę dietę mimo faktu, że lekarze byli jej przeciwni. Po tygodniu zobaczył, że ma nieco więcej siły i dało mu to energię do wdrożenia całego programu Cud pH.

Stan zdrowia Juana poprawił się, a krew w moczu była tylko nieprzyjemnym wspomnieniem – nigdy więcej się nie pojawiła. Mężczyzna pozbył się uczucia zmęczenia i w końcu mógł się bawić ze swoimi dziećmi. Nigdy wcześniej nie czuł się tak dobrze. Lekarze byli zdziwieniu poprawą stanu jego nerek.

Juan opisał swoje wyleczenie w książce „Próbowałam już tylu diet… przełomowy program uzdrawiający. Cud równowagi pH” , która jest dostępna w naszym sklepie internetowym.

You may also like...