Historia Cindy – jak schudnąć przy siedzącym trybie życia

Cindy prowadziła własną firmę, co przełożyło się na znaczny wzrost jej wagi – przez 3 lata utyła całe 41 kilogramów. Długo starała się pozbyć problemu z nadwagą i wydawała pieniądze na różne metody leczenia, które nie skutkowały.

Czuła się bardzo źle, nie miała siły do ćwiczeń. Dokuczały jej problemy hormonalne.

Pewnego dnia dowiedziała się o programie Cud pH i zaczęła go stosować. Na początku nie zauważyła spadku wagi, ale po trzech tygodniach zaczął on skutkować. Dzięki niemu schudła aż 13 kilogramów, bez stosowania żadnych ćwiczeń.

Pięć miesięcy diety przyniosło Cindy bardzo duży spadek wagi – dzięki niej schudła aż 32 kilogramy.

Najważniejsze jest dla niej to, że dieta poprawiła pracę układu hormonalnego i psychikę. Dzięki diecie zasadowej Cindy czuje się znacznie lepiej i pozbyła się umysłowej „mgły”, która jej towarzyszyła.

Dieta zasadowa wpłynęła korzystnie na całe życie Cindy i dzięki niej mogła poczuć się, jak osoba o dziesięć lat młodsza.

Historię Cindy i wielu innych osób, które skorzystały z zalet diety zasadowej, znajdziesz w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”, która jest już dostępna w naszym sklepie internetowym.

You may also like...