Historia Aleksandry, która podjęła walkę z zakwaszeniem organizmu i nowotworem

Pozwól pożywieniu być lekarstwem, a lekarstwu być pożywieniem” – Hipokrates

W tym wpisie przedstawimy historię Aleksandry, która poradziła sobie z zakwaszeniem organizmu. Oddajmy głos czytelniczce

Kilka tygodni temu miałam robione prześwietlenie tarczycy. Z badania jednoznacznie wynikało, że muszę rzucić palenie, na prześwietleniu pojawiły się niepokojące cienie. Wzięłam tą sprawę bardzo na poważnie, jednak mimo zdrowego odżywiania i stylu życia, nie byłam w stanie zrezygnować z papierosów. Za każdym razem do nich wracałam w ciągu kilku dni.

Potem przyszły wyniki moich badań. Byłam w szoku, kiedy przeczytałam, że „na tarczycy znaleziono twardy, gęsty guzek o średnicy 0,5 cm…”. To nie był jakiś cień, tylko prawdziwy guz, który mógł zagrażać mojemu życiu. Miałam strasznie czarne myśli, nie mogłam się skupić na niczym, nie spałam całymi nocami. Był to ogromny impuls, który sprawił, że w końcu przestałam palić na poważnie i przysięgałam, że już nigdy nie będę się truła świadomie.

Najważniejsze jest, żeby się nie poddawać

Rozpoczęłam dietę oczyszczającą. Po tygodniu miałam już pierwsze, dość nieprzyjemne symptomy tego, że detoks przebiegał w sposób właściwy. Byłam jednak szczęśliwsza. Przeczytałam bardzo wiele książek i publikacji specjalistów od zdrowego odżywiania.

Zaczęłam wierzyć w moc pozytywnych myśli i szukać naturalnych sposobów walki z moim problemem. Uwierzyła w dietę zasadową i dbałam o siebie bardziej niż kiedykolwiek. Na grupach wsparcia poznałam wiele osób, którym udało się pokonać nowotwór w ten sposób.

Spraw, aby Twój organizm zyskał równowagę zasadową naturalnie

Sposób w jaki odzyskiwałam zdrowie, nazwałam „powrotem do natury”. Chciałam się nim podzielić z osobami, które podobnie jak ja doświadczyły poważnych problemów ze zdrowiem, okropnych diagnoz lekarskich i wyniszczających chorób.

Wspólnie uczyliśmy się i przestrzegaliśmy zasad żywieniowym diety zasadowej, byliśmy dla siebie wsparciem w trudnych chwilach. Teraz wszystkim mówię, że mają kontrolę nad swoim życiem i nad swoim zdrowiem.

Nie czekaj ze zmianami, aż problem się pojawi

Nie powinno się czekać ze zmianą stylu życia i diety, aż pojawi się problem. To, co jemy, pijemy, a nawet co myślimy, ma wpływ na reakcje, jakie zachodzą w naszym organizmie. Odzyskanie równowagi kwasowo-zasadowej może pomóc w leczeniu nowotworu, i tak było w moim przypadku. Dieta dr. Younga, co ważniejsze, może pomóc ustrzec się przed problemem raka.

Nie palę już, mam świetnie opracowaną dietę zasadową. Myślę pozytywnie o przyszłości. Wyniki moich badań ciągle się poprawiają. Zachęcam każdego z osobna do picia wody zalkalizowanej, do dbałości formę oraz o równowagę kwasowo-zasadową organizmu.

You may also like...