Dieta odkwaszająca pomogła Allison skutecznie pokonać cukrzycę

Historia Allison jest typowa dla osób z cukrzycą. Z czasem zaczęła przyjmować bardzo wysokie dawki insuliny i tabletki, a mimo tego, nie mogła sobie poradzić z poziomem cukru. Sięgał poziomu 400, a kobieta odczuwała problemy z czuciem w stopach. Lekarz nie podjął żadnego leczenia i zalecił jej odchudzanie.

Kobieta ciągle cierpiała na złe samopoczucie i przyjmowała leki przeciwbólowe. Mimo to czuła się tak źle, że z czasem przestała wychodzić z domu. Następnie pojawił się bardzo poważny problem – marskość wątroby. Kobieta dowiedziała się, że może wkrótce umrzeć.

Całe szczęście, że dowiedziała się wtedy o Cud pH i zaczęła pić zielone drinki i dodawać do wody substancje sole zasadowe. Od tamtej pory przyjmuje także chrom, witaminy i spożywa więcej nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Dzięki temu, stan jej organizmu szybko się poprawił – kobieta schudła około 30 kilogramów. Allison ma niski poziom cukru i może ćwiczyć. Z chęcią spaceruje i zauważyła, że zmiany w stopach cofnęły się. Nie byłoby to możliwe bez diety odkwaszającej.

Allison zauważyła, że jeśli przestanie stosować się do zaleceń diety zasadowej, to czuje się znacznie lepiej. Najważniejsze jest to, że ma znacznie więcej energii – nowa dieta znacznie poprawiła jakość jej życia.

Kobieta po raz pierwszy od wielu lat mogła pomóc w opiece nad swoimi wnukami i jest pewna, że będzie mogła obserwować ich dorastanie.

Tą i inne historie osób, które zmieniły swoje życie dzięki diecie Cud pH, znajdziesz w książce „Z cukrzycą można wygrać”, która jest dostępna w naszym sklepie.

You may also like...