Czy wiesz, jak osiągnąć równowagę pH?

Antybiotyki, probiotyki i suplementy enzymatyczne to przestarzała ideologia

Bakterie i grzyby w układzie pokarmowym są jak pasożyty – żerują na naszej energii i wydzielają kwaśne odpady i soki enzymatyczne. Przez te produkty stajemy się osłabieni i przemęczeni.

Nie mówią nam prawdy

Wbrew informacjom, jakie słyszy się w mediach, nie istnieją żadne pożyteczne dla naszego organizmu bakterie ani grzyby. Są one tylko pozostałością po naszym pożywieniu. Ich obecność prowadzi do zakwaszenia organizmu, naszego umysłu i duszy. Bakterie, drożdże, pleśnie i ich szkodliwe produkty nazywane enzymami powstają w nas i nam szkodzą.

Czy basen z wodą potrzebuje bakterii, pleśni, drożdży albo grzybów, żeby pozostać czystym i zdrowym? Takie organizmy spotyka się w zanieczyszczonych zbiornikach. Tak samo jest z roślinami, zwierzętami i ludźmi. Rodzimy się bez pasożytów i taki stan jest prawidłowym i naszym naturalnym. Bakterie, pleśnie i inne grzyby, są objawem tego, że coś butwieje, psuje się.

Czym są antybiotyki?

Enzymy są odpadem produktu przemiany materii. Antybiotyki, są to enzymy uzyskane ze zbutwiałych, gnijących szczątków materii. Na przykład penicylina jest kwaśnym enzymem z odmiany pleśni o nazwie penicillium. Biorąc antybiotyki, bierzesz kwaśny produkt fermentacji tej pleśni. To jest trucizna, kwas, który może zagrozić delikatnemu pH naszej krwi i tkanek.

Nie starzejemy się sami w sobie. Niszczą nas pleśnie, bakterie i ich kwaśne produkty pasożytowania na naszym organizmie. Dlaczego świat medycyny wmawia nam, że te szkodliwe produkty przemiany materii, a nawet same bakterie i drożdże, są dla nas bezpieczne, zdrowe i pożyteczne?

Co zrobić, żeby zdrowo żyć?

Kluczem do odzyskania oraz utrzymania zdrowia ciała i dobrej formy, jest zrozumienie zasadowej natury naszego ciała. Łącząc alkaliczną dietę i styl życia, z czasem doświadczymy prawdziwego oczyszczenia i zastrzyku energii dla naszego organizmu. Staniemy się wolni od chorób i przypadłości.

Nie ma innej drogi, żeby osiągnąć pełnię zdrowia. Jedyną chorobą, która nas trapi, jest zakwaszenie naszej krwi, tkanek i układu pokarmowego. Zakwaszenie wpływa negatywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale też na nasze myśli i w końcu na całe życie. Tylko dieta zasadowa pozwoli nam osiągnąć cud równowagi pH.

You may also like...