Astma nie musi Cię ograniczać -historia Jennifer

Jennifer w liceum w siatkówkę, jednak nie mogła dać z siebie wszystkiego, bo cierpiała na astmę i bała się tego, że zacznie się dusić. Podczas wakacji grała dla przyjemności, ale zobaczyła, że ma coraz mniej siły i coraz częściej ma problemy z oddychaniem. Pomyślała, że jej inhalator się zepsuł i poprosiła lekarza o jego wymianę. Okazało się, że sprzęt jest sprawny, natomiast jej organizm reaguje na lek coraz słabiej.

Jej problemy z astmą były tak poważne, że musiała nosić inhalator cały czas ze sobą.

Jennifer postanowiła zmienić swoje życie i wyeliminowała z diety nabiał i cukier. Pomogło to zmniejszyć objawy astmy, ale nie do końca – gdy Jennifer ćwiczyła i nie zastosowała leków wziewnych, miała atak. Było to bardzo męczące.

Kolejnym objawem była bardzo duża senność – spała nawet po 15 godzin dziennie. Nie miała siły, by spotykać się ze znajomymi. Szybko pojawiły się objawy depresji.

Największą zmianę w zachowaniu Jennifer spowodowała dieta odkwaszająca. Gdy przeczytała książki doktora Younga, dowiedziała się, co jest przyczyną choroby – było to zakwaszenie organizmu. Po trzech dniach picia soków warzywnych, poczuła się lepiej. Zmieniła całkowicie swoją dietę i zaczęła przyjmować suplementy i jeść więcej warzyw i kiełków.

Szybko zobaczyła, że taka dieta wpływa na poprawę samopoczucia i dodaje jej siły. W pierwszym tygodniu schudła dwa kilogramy, ale był to dopiero początek. Najważniejsze było to, że nie miała już problemów z dusznościami i mogła w końcu grać w siatkówkę z takim zaangażowaniem, o jakim zawsze marzyła. Miała więcej energii i siły, znów spotykała się ze znajomymi.

Jennifer podsumowuje, że gdyby nie program odkwaszania organizmu, to nie byłaby w stanie kontynuować treningów. Teraz gdy zagląda na stronę szkoły, często widzi, że była najlepiej punktującym zawodnikiem.

Opowieść Jennifer i inne historie osób, które zmieniły swoje życie dzięki programowi Cud pH, znajdziesz w książce „Próbowałam już tylu diet… przełomowy program uzdrawiający. Cud równowagi pH” , dostępnej w naszym sklepie.

You may also like...