Antonia żyła kiedyś po to, żeby jeść, dziś cieszy się zdrowiem

Antonia żyła kiedyś po to, żeby jeść. Jedzenie i gotowanie było dla niej dużą przyjemnością, a najwięcej radości sprawiały jej spotkania przy suto zastawionym stole. Wpływało to oczywiście na jej wagę i musiała wymieniać ubrania na coraz większe. Jednocześnie eksperymentowała z dietami i środkami na odchudzanie. Ponieważ nie dawały one żadnych rezultatów, była zdezorientowana i przerażona.

Prawdziwa zmiana zaszła w niej dopiero wtedy, gdy jej mąż zachorował na raka i wkrótce potem zmarł – jego organizm nie wytrzymał dotychczasowego trybu życia.

Antonia wprowadziła wtedy nowy styl odżywiania, który miał na celu nie tylko zmniejszenie masy ciała, a zachowanie jej zdrowia. Jej córka stosowała program Cud pH i dzięki niemu czuła się bardzo dobrze, dlatego Antonia zdecydowała, że także się do niego zastosuje. Zaczęła pić zielone drinki i zmieniła swoje nawyki. Dzięki temu wprowadziła do kuchni posiłki, które jednocześnie smakowały i były zdrowe.

Z czasem apetyt zmniejszył się i Antonia miała więcej energii. Szybko zaczęła chudnąć i udało się jej zrzucić 20 kilogramów. Zmiana stylu życia sprawiła, że Antonia poczuła się znacznie lepiej – mimo tego, że ma 70 lat.

Historia Antonii i wiele innych znajduje się w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH.”, która jest dostępna w naszym sklepie internetowym.

You may also like...