Woda alkaliczna leczy 75 procent wszystkich dolegliwości

„Nie jesteś chory – jesteś spragniony”

„Mądrość tego świata jest głupstwem u Boga” (I List do Koryntian, 3:19)

Czy odpowiedź na współczesny kryzys opieki zdrowotnej jest tak prosta, jak picie alkalicznej wody w ilości proporcjonalnej do masy ciała, z łyżeczką sody oczyszczonej? To byłoby zbyt proste, prawda? Jednak cytat z Listu do Koryntian wyjaśnia, że to co człowiek uważa za najlepsze dla siebie, jest głupstwem dla Boga. Zastanów się przez chwilę. Opieka zdrowotna na świecie to dochodowy biznes, generujący przychody w wysokości trylionów dolarów. Koncerny farmaceutyczne szprycują miliony ludzi lekami, które w żaden sposób nie rozwiązują ich problemów zdrowotnych.

Naukowcy, lekarze i badacze poszukują magicznego eliksiru, który spodziewają się odnaleźć w syntetycznych, chemicznych związkach. A może oni wszyscy zbłądzili i szukają w niewłaściwym miejscu?

Wszyscy wiedzą, że alkaliczna woda jest źródłem wszelkiego życia na ziemi. Naukowcy z NASA wysyłają sondy w przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu wody, ponieważ zdają sobie sprawę, że jeżeli odnajdą wodę, odnajdą również życie. Dlaczego więc coś tak prostego, jak picie większej ilości alkalicznej wody nie jest brane pod uwagę, gdy przychodzi do leczenia chorób lub zapobiegania im?

Każda komórka naszego ciała „działa” dzięki alkalicznej wodzie. Komórki są cegłami, tworzącymi fundament naszego organizmu. Nasz system oddechowy i układ krążenia potrzebuje alkalicznej wody do normalnego funkcjonowania. Prosty fakt: bez adekwatnego nawadniania, bylibyśmy martwi. Czy manifestacje objawów chorobowych nie są po prostu rozpaczliwym wołaniem organizmu o alkaliczną wodę i 75 do 80 minerałów, których potrzebuje on w formie czystej, nieprzetworzonej i koloidalnej soli morskiej, takiej jak pHlavor.

Według aktywisty Boba Butts’a, zamieszczony poniżej przepis na alkaliczną wodę pomaga tysiącom ludzi uwolnić się od swoich problemów zdrowotnych.

Przepis na Leczniczą Wodę

Wypijaj codziennie ilość uncji alkalicznej wody, odpowiadającą masie Twojego ciała. Na przykład: 180 funtów wagi – 180 uncji wody [ok. 81 kilogramów – ok. 5 litrów wody]. Podziel tę ilość przez 200 ml lub 250 ml, otrzymasz w ten sposób liczbę szklanek, które powinieneś dziennie wypijać. Dosypuj 1 łyżeczkę nieprzetworzonej soli na każde 100 do 150 ml alkalicznej wody, którą pijesz. Jeżeli pijesz alkaliczną wodę, możesz dodawać do niej mieszanki soli. Korzystaj tylko z zawierającej 50 do 80 minerałów, nieprzetworzonej soli morskiej.

Unikaj soli kuchennej, ponieważ zawiera ona tylko 3 minerały. Najlepszej jakości sól morska zawiera wszystkie minerały, ale powinieneś zjadać codziennie awokado, bogate w potas, a także suplementować magnez, wapń i cynk, aby pobudzić swój układ immunologiczny. Unikaj napojów alkoholowych i tych, które zawierają kofeinę. To diuretyki, które odwadniają. Każde 150 ml alkoholowych lub kofeinowych napojów wymagają dodatkowych 300 ml alkalicznej wody, aby ponownie nawodnić organizm.

Monitoruj swój poziom pH w urynie i ślinie za pomocą testów w postaci pasków

Optymalny poziom pH w płynach ustrojowych to 7.365. Im niższa wartość odczytu, tym bardziej zakwaszony jest twój organizm i trudniej będzie mu powrócić samodzielnie do stanu równowagi, ponieważ znajduje się w stanie degeneratywnym. Przekonasz się, że w większości przypadków, osoby chorujące na nowotwory i inne straszne choroby mają bardzo zakwaszone organizmy. Alkaliczna woda i koloidalna sól morska pHlavor są najlepszymi narzędziami, służącymi neutralizacji kwasów, ale musisz również pamiętać o wybieraniu odpowiednich produktów spożywczych, by utrzymać prawidłowe pH. Poczytaj o tym na naszej stronie www.cudph.pl. Będziesz zaskoczony, jak bardzo kwasowe są gazowane napoje, kawa, herbata i piwo, gdy zanurzysz w nich papierek lakmusowy. W podobny sposób możesz sprawdzić pH żywności, aby przekonać się na własne oczy jak ważne jest prawidłowe odżywianie.

Konieczne są również regularne ćwiczenia fizyczne, ponieważ nic nie zadziała korzystnie bez odpowiedniej dawki ruchu.

Kilka Słów o Darmowym Lekarstwie – Alkalicznej Wodzie

Jeżeli nie naoliwisz kulek w łożysku, metal będzie uderzał o metal, a łożyska – po pewnym czasie – nie będą się już do niczego nadawać. Jeżeli nie dostarczysz swojemu organizmowi wystarczającej ilości alkalicznej wody i soli mineralnych, Twoja tkanka kostna ulegnie degeneracji, a same kości będą się ścierać jedna o drugą, co może spowodować artretyzm. Według dr Batmanghelidj, większość tak zwanych „nieuleczalnych” chorób to po prostu objawy odwodnienia organizmu. Na szczęście, dzięki dr Batmanghelidj, masz wybór. Tak jak zwykle, dr B. zaleca skonsultowanie się z lekarzem, zanim podejmiesz decyzję – szczególnie, jeżeli w grę wchodzą problemy z krążeniem, wątrobą, lub nieprawidłową pracą nerek.

Cud pH to dar miłości – recepta na zdrowe i szczęśliwe życie, dana Ci od Boga. Prosimy Cię tylko o jedno: kiedy już przekonasz się, że to odkrycie jest prawdziwe – podziel się nim z innymi. Jest nas tylko garstka; stanowimy nieliczną grupę śmiałków, która ośmieliła się rzucić rękawicę medycznemu establishmentowi i wielkim koncernom farmaceutycznym. W żaden sposób nie obwiniamy osób pracujących w tych branżach – winny jest śmiercionośny system. Według Dr Batmanghelidj, systemowa ignorancja w służbie zdrowia zbiera śmiertelne żniwo – lecząc odwodnienie drogimi lekami i nieskutecznymi procedurami, pochłaniającymi ogromne ilości pieniędzy, przyczynia się do śmierci co najmniej miliona amerykanów rocznie. W rzeczywistości, wszyscy przyczyniamy się do tego wodnego holokaustu, o ile przedkładamy zyskowność nad odpowiedzialność.

To oznacza jedno: dopóki będziemy wierzyć, że o wartości ludzkiego istnienia decydują bogactwo i władza, dopóty będziemy przyczyniać się do wszystkiego, co niszczy nasze zdrowie i odbiera nam radość życia. Nie można obwiniać pojedynczych osób o to, co się współcześnie dzieje – wszyscy jesteśmy za to współodpowiedzialni. Niech Bóg ma nas w opiece… Przed nami samymi?

You may also like...