Ty też możesz pokonać cukrzycę, tak, jak Stephen

Stephen nie miał problemów ze zdrowiem, do czasu, kiedy wykryto u niego cukrzycę typu pierwszego. Choroba według lekarzy jest nieuleczalna i dlatego przez 27 lat miał problemy zdrowotne. Był otyły, jego nerki funkcjonowały nieprawidłowo, co przełożyło się na pojawienie się nadciśnienia. Poziom cukru w jego krwi był niewiarygodny – sięgał 1100.

Mężczyzna nie zwracał uwagi na swoje zdrowie tak długo, aż lekarze zdiagnozowali cukrzycę u jego córki.

Matka dziecka wiedziała, że tradycyjna terapia będzie tak samo nieskuteczna, jak w przypadku męża, dlatego zaczęła szukać alternatywnych metod wyleczenia cukrzycy. Jedną z nich była dieta odkwaszająca. Rodzina przeszła na alkaliczny sposób odżywiania i zaraz po tym, pojawiły się efekty.

Poziom cukru we krwi unormował się na tyle, że dziecko mogło przyjmować coraz mniejsze dawki insuliny. Stephen także unormował poziom glukozy i mógł zmniejszyć dawki insuliny o 50%. W ciągu półtora miesiąca zmniejszyło się jego nadciśnienie, mężczyzna schudł 20 kg. Najważniejsze jest dla niego to, że córka nie będzie musiała się borykać z chorobą.

W książce „Z cukrzycą można wygrać”, znajdziesz więcej takich świadectw działania diety odkwaszającej. Kupisz ją w naszym sklepie.

You may also like...