Tracy i jej historia walki z cukrzycą

W książce Roberta O. Younga znajdziesz historię opowiedzianą przez matkę dziewczyny o imieniu Tracy. Cukrzycę typu pierwszego zdiagnozowano u niej późno, bo dopiero wtedy, gdy miała 20 lat. Jednocześnie wykryto u niej nadciśnienie i nieprawidłowy poziom cholesterolu – lekarze rozpoczęli tradycyjną terapię, która nie przynosiła żadnych rezultatów. Dziewczyna nie mogła spać i chodzić. Przez następne lata dziewczyna leczyła się u różnych specjalistów, którzy nie byli w stanie jej pomóc.

Kolejnym etapem leczenia były terapie alternatywne. Na szczęście, jej matka trafiła na informacje o diecie zasadowej i uzupełniła jadłospis córki o zielone drinki i inne suplementy. Przemiana, którą przeszła dziewczyna, była niesamowita – w ciągu pięciu tygodni jej stan poprawił się i pozbyła się dolegliwości.

Mąż kobiety także zachorował na cukrzycę typu drugiego, ale dzięki koktajlom owocowym i warzywnym i ćwiczeniom, może cieszyć się z prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Kobieta sama także przeszła na dietę zasadową, dzięki czemu cieszy się zdrowiem i ma prawidłowe ciśnienie. Ta zmiana okazała się korzystna z jeszcze jednego względu – kobieta schudła około 10 kilogramów w ciągu miesiąca.

Jeśli chcesz poznać więcej takich historii, zapraszamy do zakupu książki w naszym sklepie internetowym.

You may also like...