To nie Ebola, a alkohol zabił Brytyjczyka

To kolejny przykład tego co mówię od dawna: „Zabija zakwaszający styl życia i dieta, a nie wirus-widmo Ebola”.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1256250,Falszywy-alarm-To-nie-byla-ebola-ale-przedawkowanie-alkoholu

Cytat z artykułu powyżej:
„Przedstawiciel macedońskiego resortu zdrowia, zastrzegający sobie anonimowość, powiedział agencji Reutera, że obywatel Wielkiej Brytanii przed śmiercią wypił ogromne ilości alkoholu. Spowodowało to objawy podobne do tych, które występują przy zarażeniu wirusem ebola.”

Oto objawy przewlekłej metabolicznej i/lub dietetycznej kwasicy tkanek, które są takie same dla tak zwanego wirusa Ebola, tak zwanego wirusa HIV, tak zwanego wirusa H1N1, Malarii, zatrucia promieniowaniem jądrowym, zatrucia wodą (również alkoholem) i/lub żywnością:

1. Gorączka.
2. Zmęczenie lub wyczerpanie.
3. Zawroty głowy.
4. Bóle mięśni.
5. Słabość.

Gdy kwasowość tkanek i narządów staje się poważna, objawy mogą obejmować krwawienie (krwotok) pod skórą, w narządach wewnętrznych, lub przez otwory ciała, takich jak usta, oczy lub uszy.

Inne objawy ciężkiego zakwaszenia to zaburzenia krążenia, śpiączka i napady drgawek.

Skoro tak łatwo jest fałszywie zdiagnozować Ebolę i skoro objawy są tak podobne, to proponuję spojrzenie z innej perspektywy:

Ile osób umiera każdego dnia w Afryce?

W Afryce codziennie umiera około 30.000 osób, z tego ponad 16.000 to dzieci. Dzieci te umierają z powodu picia zanieczyszczonej wody, jedzenia zanieczyszczonego jedzenia, złego odżywiania i braku kanalizacji. Co 5 sekund umiera jedno dziecko, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Rocznie samych dzieci umiera ponad 5.840.000.

Statystyki podają, że w tym roku z powodu wirusa Ebola zginęło około 4.000 osób.

Najciekawsze jest to, że nie każdy zachoruje na Ebolę mimo „epidemii”. Chorują tylko ci, których organizmy przestają eliminować kwaśne produkty przemiany materii. Ten stan chorobowy nie jest spowodowany jakimś wirusem widmo, który wybrał właśnie Ciebie żeby Cię zaatakować. Wszystko to sprawa krążenia, wydalania i utrzymywania odpowiedniej równowagi kwasowo-zasadowej orgaznimu.

Moja konkluzja zawsze jest podobna:

„W doskonałym zdrowiu ludzkie ciało ma odczyn zasadowy i jest wolne od wszelkich chorób!”

Aby dowiedzieć się więcej o zasadowym programie „Cud pH” Dr Younga przeczytaj książkę „Próbowałam już tylu diet… Przełomowy Program Uzdrawiający”.

You may also like...