Rak to NIE wyrok śmierci – natomiast złe leczenie tak!

To, że mogę przedstawić ci poniższe informacje, wywołuje u mnie trudne do opisania podekscytowanie. Celem i misją mojego życia jest stworzenie nowego mechanizmu wprowadzania zmian w sferze zdrowia, szczęścia i wolności!

 

To, co zaraz przeczytasz w tym i kolejnych artykułach, ma moc i może CAŁKOWICIE PRZEOBRAZIĆ twoje życie w sposób, jakiego nie mógłbyś sobie wcześniej wyobrazić ani uznać za możliwy.

 

Ta zmiana pomogła pacjentom umierającym na nowotwory (beznadziejnym przypadkom z piętnem nadchodzącej śmierci) przeobrazić się w pełne energii i wigoru, wyglądające kwitnąco zdrowe osoby.

 

Przed i po zastosowaniu programu Cud pH

Przed zastosowaniem i po zastosowaniu programu Cud pH

 

Niezależnie od tego, co twierdzą lekarze, farmaceuci i przemysł medyczny, istnieje prosty, łatwy i naturalny sposób kontrolowania, zatrzymania i rzeczywistego odwrócenia, a nawet wyleczenia, choroby nowotworowej – wymazania jej z życia twojego i twoich bliskich. Ta przełomowa metoda opracowana przez światowej sławy badaczy dr Roberta O. Younga i Shelley Redford Young była długo wyczekiwana i już zdążyła pokazać swoją skuteczność w życiu tysięcy pacjentów z nowotworami.

Jeżeli podchodzisz sceptycznie do moich słów, wiedz, że prawdziwym powodem tego, że większość lekarzy twierdzi, że nic już nie da się zrobić w twojej sytuacji, że przed tobą tylko ciągłe branie leków i cierpienie, jest ZYSK.

Tak, właśnie tak. Służbie zdrowia i przemysłowi medycznemu bardziej opłaca się, byś był chory i zależny od leków niż, żeby cię wyleczyć. To bardzo smutne. Zepsucie w kręgach medycznych jest jeszcze większe obecnie niż było kiedykolwiek wcześniej.

„Wszyscy wiedzą, że „Walka z rakiem” to oszustwo” – dr Linus Pauling (dwukrotny laureat Nagrody Nobla).

„Konwencjonalne metody leczenia raka są stosowane, ponieważ się opłacają, nie dlatego, że leczą.” – lek. med. John Diamond i lek. med. Lee Cowden.

„Do wszystkich tych, którzy utracili ukochane osoby przez raka – wiedzcie, że kiedy wspieracie akcje charytatywne sponsorowane przez Amerykańskie Stowarzyszenie ds. Walki z Rakiem, wspieracie też nieświadomie firmy farmaceutyczne, które odmówiły waszym bliskim leczenia innego niż to, które nie działa. Według FDA „Jedynie lek może wyleczyć, zapobiegać lub leczyć chorobę”, ale to wierutne kłamstwo! Istnieje wiele lekarstw na nowotwory i wszystkie z nich zostały bezwzględnie i systematycznie wytrzebione przez establishment medyczny z gorliwością godną Gestapo” – lek. med. Robert C. Atkins.

„Moje badania dowiodły rozstrzygająco, że nieleczone ofiary raka żyją cztery razy dłużej niż jednostki leczone. Jeżeli osoba ma raka i nic z tym nie robi, będzie żyć dłużej i czuć się lepiej niż, gdyby poddała się naświetleniom, chemioterapii czy operacji.” – prof. Hardin B. Jones.

„Więcej osób żyje z raka niż na niego umiera” – dr nauk med. Deepak Chopra.

To smutny fakt, że firmy farmaceutyczne i przemysł medyczny okłamują cię, aby uchronić status quo… i przez to nigdy nie poznasz prawdy o raku, i co gorsze zapobieganiu zachorowaniom na nowotwory. Prawda jest taka, że 99% ludzi nie ma świadomości, że raka można zatrzymać zanim wedrze się w ich życie! I co lepsze rozwój nowotworu można odwrócić bez łykania jakichkolwiek pigułek czy leczenia!
Rak to NIE wyrok śmierci – natomiast złe leczenie tak!

„Badanie przeprowadzone na 10 tys. pacjentach wyraźnie pokazuje, że rzekomo potwierdzona skuteczność chemioterapii w leczeniu choroby Hodgkina (ziarnicy złośliwej) to kłamstwo. U pacjentów poddanych chemii z 14-krotnie większym prawdopodobieństwem rozwijała się leukemia i z 6-krotnie większym prawdopodobieństwem występowały rak kości, stawów i miękkich tkanek w porównaniu do pacjentów, którzy nie przeszli chemioterapii (National Cancer Institute Journal 87:10).”— lek. med. John Diamond.

„Sukces chemioterapii jest zatrważający… Nie ma naukowych dowodów na zdolność wydłużenia życia u pacjentów cierpiących na najbardziej powszechne typy nowotworów organicznych w jakikolwiek sposób… Chemioterapia nowotworów złośliwych, za bardzo rozwiniętych i niekwalifikujących się do operacji, czyli ok. 80% przypadków, to naukowe marnotrawstwo.” — dr Ulrich Abel. 1990

„Większość pacjentów w tym kraju umiera z powodu chemioterapii… Chemioterapia nie eliminuje raka piersi, okrężnicy czy płuc. Ten fakt udokumentowano ponad dekadę temu. Mimo tego lekarze nadal stosują chemię w leczeniu nowotworów… Kobiety z rakiem piersi szybciej umrą poddając się chemioterapii niż bez niej.”— lek. med. Alan Levin.

„Wynalezienie lekarstwa na raka jest absolutnie przeciwwskazane biorąc pod uwagę zyski przemysłu medycznego płynące się z chemioterapii, naświetlania czy operacji.” — lek. nauk med. Diamond.

„Istnieje wielomiliardowy przemysł zabijający ludzi na lewo i prawo tylko dla zysku. Koncepcją stojącą za ich badaniami jest sprawdzenie, czy dwie dawki trucizny są lepsze niż trzy dawki tej trucizny.”— lek. med., onkolog Glen Warner.

„Jako chemik wyuczony w interpretacji danych nie mogę zrozumieć, że lekarze ignorują wyraźny dowód na to, że chemioterapia czyni znacznie, znacznie większe szkody niż pomaga.”— dr Alan Nixon, były Prezydent Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemicznego.

Następne artykuły i płyty Cud pH przedstawiają krok po kroku praktyczne, potwierdzone metody osiągnięcia (przez ciebie i twoją rodzinę) optymalnego stanu zdrowia i CAŁKOWITEGO WYZWOLENIA SIĘ z choroby i strachu przed chorobą.

Dzielimy się też wieloma informacjami nt. raka w artykułach naukowych, a na płytach CD Cud pH łamiemy konwenanse tego, co twierdzi medyczny establishment. Zrozum proszę, że tylko dlatego, że większość osób wierzy w coś, nie oznacza, że jest to prawdą. Wszystkie informacje oparto na rzetelnych badaniach naukowych. Dr Robert O. Young, wiodący mikrobiolog w dziedzinie odżywiania, praktykujący naturopata i badacz wyspecjalizowany w badaniach mikroskopowych, zgłębia ten obszar od ponad 30 lat osiągając wyjątkowe wyniki.

Zatem naszym obecnym celem jest dostarczenie wam tej informacji w łatwy do przyswojenia sposób, który będzie miał niesamowity wpływ na ciebie tak, abyś z jego pomocą zmienił swoje życie. Co dobrego płynie z inspiracji, jeżeli nie następuje po niej żadne działanie?

Zaczynamy! Trzymaj się mocno. Otwórz umysł na nowe. I doświadczaj tego, jak twoje życie zmienia się dużo szybciej niż mógłbyś przypuszczać!

You may also like...