Naturalne leczenie boreliozy

Dzień dobry, doktorze Young,

carrieRozmawialiśmy parę razy przez telefon i poprosił mnie Pan o opisanie moich doświadczeń związanych z dietą alkaliczną – jaki miała wpływ na mnie i jak zmieniła moje życie.

W 2000 roku ugryzł mnie kleszcz i zostałam zainfekowana boreliozą. Problem polegał na tym, że przez 10 lat nie miałam pojęcia o tym, że mam boreliozę! Mój przypadek nie został właściwie zdiagnozowany do czasu badań, które miały sprawdzić dlaczego moje ręce drętwieją. Bądź co bądź, kiedy wreszcie lekarzom udało się postawić diagnozę, żadne z lekarstw, które mi przepisywali, nie było w stanie mi pomóc. Prawdę mówiąc, czułam się tylko gorzej.

Pewna dziewczyna, z którą pracowałam niemalże bez przerwy, każdego dnia powtarzała “Choroba nie może żyć w alkalicznym organizmie”. Przyszedł taki dzień, że postanowiłam w końcu dowiedzieć się więcej o zasadowości i odkryłam stronę internetową „Cudu pH”. Wyszłam z domu i kupiłam książkę “Próbowałam już tylu diet… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”.

W momencie, gdy znalazłam waszą książkę, zmagałam się nadwagą, uporczywą pokrzywką, migrenami, bólami żołądka, bólami mięśniowymi i ogromnym stresem. Po kilku miesiącach stosowania się do waszego program (podczas gdy uczęszczałam do szkoły gotowania), udało mi się zrzucić prawie 8 kg, a pokrzywki i migreny zniknęły. Po upływie jednego roku, byłam lżejsza w sumie o ponad 20 kg.

Niestety, w krótkich odstępach czasu, zaczęłam jeść trochę więcej kwasowego jedzenia i po dwóch miesiącach waga wskazywała 4,5 kg więcej, a pokrzywki, bóle żołądka i głowy powróciły. W sposób dokładnie taki sam, przed którym mnie Pan przestrzegał. “Cud pH” to przede wszystkim styl życia, a nie sama dieta. Dlatego teraz, odstawiłam całkowicie gluten, cukier, mięso i alkohol.

Cud pH zmienił moje życie! Jestem niesamowicie wdzięczna za wszystko co Pan robi i za Pana poświęcenie dla naszego zdrowia.

– Carrie Blendowski (43 lata)

You may also like...