Nasze wartości

W naszym Zespole jesteśmy wszyscy przyjaciółmi. I między innymi z tego powodu, a także ze względu na naszą pasję, jaką jest zasadowy styl życia, dzielimy także wspólne wartości, którymi chcemy się z Wami podzielić.

OTWARTOŚĆ RADOŚĆ ZDROWIE AKTYWNOŚĆ WIEDZA WSPÓLNOTA DZIAŁANIE

OTWARTOŚĆ

Między sobą, a także w komunikacji z Wami, naszymi czytelnikami – czyli wszystkimi, których chcemy zarazić pozytywną energią i chęcią alkalicznego odżywiania się!

RADOŚĆ

Cieszymy się nie tylko z własnych osiągnięć, ale bardzo cieszą nas Wasze historie, które zawsze pokazują nam, że to, co robimy, ma sens i przynosi szczęście także Wam!

ZDROWIE

Wiemy jak duży wpływ ma to, co spożywamy – na nasze zdrowie. Dlatego tak zależy nam na zwiększaniu świadomości naszych czytelników o wpływie Zasadowej Diety na samopoczucie i funkcjonowanie organizmu!

AKTYWNOŚĆ

Poza zdrową dietą, to niezwykle ważne, aby pamiętać o fizycznej stronie organizmu! Warto ćwiczyć – wystarczy niewiele, ale regularnie, aby poczuć, jak zmienia się kondycja i radość do podejmowania się nowych wzywań!

WIEDZA

To kolejny ważny dla nas aspekt – chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą, która jest niezbędna, aby dobrze zrozumieć filozofię Zasadowego Stylu Życia!

WSPÓLNOTA

Zależy nam, aby tworzyć ją razem z Wami! Dlatego zachęcamy Was serdecznie do dzielenia się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami, pomysłami! Jesteśmy tu dla Was i chcemy wspólnie tworzyć coś wyjątkowego!

DZIAŁANIE

To nasze główne motto – chcemy działać! Nie tylko mówić o zmianach, o początku czegoś nowego – chcemy działać, zmieniać i zaskakiwać Was na każdym kroku!

Dołącz do nas już dziś i zacznij swoją własną przygodę z Alkalicznym Stylem Życia!