Nasze doświadczenie

Działamy na rynku polskim już od kilku lat, ciągle w tym samym, młodym i zmotywowanym do działania zespole!

Prowadzimy bloga Cud pH – ponieważ wiemy, jak ważne jest dzielenie się własnymi przemyśleniami i wiedzą o zasadowej diecie. Jesteśmy obecni także na portalach społecznościowych, a także na youtubie.

Prowadzimy także sklep internetowy, na którym proponujemy Wam suplementy, wspomagające działanie zasadowej diety. Znajdziesz tam między innymi kropelki odkwaszające wodę, zestaw olejów Omega 3-6-9, czy też pHour Satls, które wspomagają organizm w odzyskaniu naturalnej równowagi kwasowo-zasadowej. Dostarczają ciału dokładnie tego, czego potrzebuje, aby zwiększyć w nim poziom najważniejszych minerałów alkalicznych, a także zapewniają widoczne efekty poprawy zdrowia i samopoczucia.

 Każdy wie, że zielone produkty są zdrowie i dobre dla organizmu. Oprócz swoich wartości odżywczych, witamin i minerałów, które są nierozerwalnie związane z organiczną zieloną żywnością, jednym z głównych powodów ich dosłownie zielonego koloru, jest ogromne bogactwo w naturalny chlorofil.

Płynny chlorofil także znajdziesz w naszej ofercie!

Chlorofil jest zielonym pigmentem, który występuje w prawie wszystkich roślinach, glonach i cyjan bakteriach. Chlorofil jest odpowiedzialny za proces fotosyntezy, czyli zamiany energii promieniowania słonecznego na energię chemiczną produkującą tlen. Dr Birscher, znany na całym świecie fizyk, nazwał chlorofil „skoncentrowaną energią słoneczną”.

Wydajność chlorofilu przy natlenianiu krwi i tkanek, pomaga poprawić pracę serca, układu naczyniowego, jelit, płuc oraz narządów rozrodczych. Chlorofil jest bardzo silnym alkalizatorem i zarazem naturalnym przeciwutleniaczem, który wzmacnia system odpornościowy i pomaga chronić organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dzięki "utleniającym" efektem chlorofilu, ten suplement diety zapobiega naturalnemu procesowi starzenia się. Cząsteczki chlorofilu i cząsteczka "hemo", czyli rdzeń hemoglobiny we krwi, są niemal identyczne pod względem swojej struktury. Różnica polega na tym, że podstawą cząsteczki hemoglobiny jest żelazo, a podstawą cząsteczki chlorofilu; magnez. Zatem struktura cząsteczki chlorofilu nadaje cząsteczce krwi zdolność do naśladowania zielonego chlorofilu i korzystania z jego właściwości. Jak bowiem powszechnie wiadomo: w zdrowym ciele płynie zdrowa krew!