Mary Kay pokonała cukrzycę i choroby towarzyszące

Mary Kay cierpiała jednocześnie na kilka chorób – cukrzycę, niewydolność serca, problemy z wątrobą i nerkami, wysokie ciśnienie, miała kłopoty z trawieniem, wzrokiem i wrzodami jelit i żołądka. Musiała ciągle przebywać w szpitalu, miała wiele operacji i nie mogła prawidłowo oddychać.

Nic dziwnego, że pojawiły się u niej problemy z nerwami, spowodowane przez cukrzycę – miała bóle i odczuwała cierpnięcie. Leczenie insuliną nie przynosiło pozytywnych rezultatów. Kobieta była zdesperowana, ale na szczęście poznała zasady diety zasadowej.

Leczenie rozpoczęła od wprowadzenia zielonych drinków i kropli zasadowych, kupiła też suplementy diety na serce, poprawę pracy trzustki i witaminy, ale znacznie ważniejsze było wprowadzenie programu Cud pH.

Nie trzeba było długo czekać na rezultaty diety – w ciągu 3 dni, poziom glukozy we krwi unormował się, co pozwoliło na zmniejszenie dawki insuliny. Po miesiącu, Mary Kay odstawiła 12 leków, które stosowała do tej pory i nie musiała korzystać z tlenu. Poprawił się jej wzrok i unormowało się ciśnienie, miała tak dużo energii, że zaczęła ćwiczenia.

Całkowicie minęły problemy żołądkowe. Mary Kay obawiała się operacji serca, a dzięki wprowadzeniu diety zasadowej, było możliwe jej uniknięcie.

Jeśli chcesz przeczytać więcej historii na temat uleczenia cukrzycy za pomocą diety zasadowej, kup książkę „Z cukrzycą można wygrać. Diabetyczna rewolucja”, która jest dostępna w naszym sklepie.

You may also like...