Małżeństwo z USA pokonało cukrzycę i otyłość – Ty też możesz

Kimberly przez całe 20 lat miała problemy z unormowaniem cukrzycy. Z tego powodu poziom cukru w jej krwi był ciągle nieprawidłowy, co prowadziło do niszczenia tkanek całego ciała. Kobieta próbowała wielu metod, ale żadna z nich nie była skuteczna. Po kilku latach miała już dość różnych preparatów, medytacji i diet i myślała, że nie ma sposobu na zahamowanie napadów głodu.

Właśnie one były największym problemem, dlatego kobieta zdziwiła się, gdy zobaczyła, jak skutecznym programem jest odkwaszenie organizmu w programie Cud pH. Odkryła go nie dla siebie, ale z myślą o swoim mężu, który cierpiał na zaburzenia trawienia. Kobieta pomyślała, że dieta może się przydać także jej samej i wypróbowała ją. Efekty przeszły jej oczekiwania – dzięki diecie, szybko mogła zmniejszyć dawki przyjmowanej insuliny. Zmiana dokonała się w ciągu pięciu miesięcy, po których przyjmowała dawki połowę mniejsze, niż do tej pory.

Poprawiły się też inne parametry organizmu – obniżył się poziom cholesterolu, a poziom albumin spadł do zera. Kobieta przed wprowadzeniem diety nie miała nadwagi, jednak często pojawiał się problem z apetytem na słodycze. Dzięki obniżeniu poziomu cukru we krwi, nadmierny apetyt przestał się pojawiać.

Mąż Kimberly pozbył się niestrawności i schudł 10 kilogramów. Kimberly pisze o tym, że dieta czasem sprawia jej problemy, ale dzięki niej jest spokojna o swoje zdrowie.

Historia Kimberly i jej męża motywuje do tego, by stosować się do zaleceń diety optymalnej. Więcej takich historii znajdziesz w książce „Z cukrzycą można wygrać. Diabetyczna rewolucja”, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym.

You may also like...