Leczenie dietą: raka prostaty, miażdzycy, CMV i zapalenia wątroby typu C

Za pomocą rezonansu magnetycznego, biopsji, USG oraz badań krwi zdiagnozowano u pacjenta raka prostaty. Wykryto również poniższe stany chorobowe:

1. Rak prostaty
2. Zapalenie wątroby typu C
3. CMV
4. Płytki miażdżycowe
5. Wysoki poziom bilirubiny
6. Wysoki poziom białka CRP
7. Wysoki poziom cholesterolu
8. Wysoki poziom PSA (antygen gruczołu krokowego)
9. Wysoka wartość wskaźnika Gleasona
10. Niski poziom testosteronu

Czas trwania kuracji: od kwietnia 2012 do listopada 2014 r.

Poniższe zdjęcia to jedne z pierwszych, które przedstawiają stan żywej i zaschniętej krwi pacjenta w kwietniu 2012. Obie próbki krwi były charakterystyczne dla raka prostaty wykazując skupiska spolimeryzowanych białek w ośrodkach zakrzepłej krwi. Po 6 miesiącach stosowania się do zaleceń Cudu pH wyniki z próbki żywej kropli krwi pacjenta można było porównać z normalną, zdrową krwią. Próbki krwi zaschniętej wykazały redukcję spolimeryzowanych białek w ośrodku zakrzepłej krwi, co potwierdziło poprawę stanu zdrowotnego prostaty.

W listopadzie 2014 próbki żywej i zaschniętej krwi pacjenta nie wykazywały żadnych oznak guza złośliwego. Oba rodzaje próbek można było zestawić z profilem normalnej, zdrowej krwi.

analiza krwi rak prostaty przed i po

Po lewej stronie pokazany jest obraz żywej kropli krwi, po prawej obraz suchej kropli krwi. Góra: obraz z kwietnia 2012, środek: obraz z września 2012, dół: obraz z listopada 2014.

Wyniki: biopsja z września 2012, rezonans magnetyczny i badania krwi wykazały odwrócenie rozwoju wszystkich stanów chorobowych, włącznie z rakiem prostaty, zapaleniem wątroby typu C oraz CMV.

Co więcej, aktualne wyniki badań krwi z listopada 2014 potwierdziły normę poziomu: cholesterolu, bilirubiny, testosteronu, białka CRP, antygenu gruczołu krokowego. Płytka miażdżycowa zniknęła.

You may also like...