Jak zapobiegać, zatrzymać i odwrócić rozwój cukrzycy typu I i II?

Spośród współczesnych chorób wynikających z niezdrowego trybu życia, cukrzyca jest chorobą występującą najczęściej, a leki przeciwcukrzycowe przepisywane dziesiątkom milionów Amerykanów nie działają.

Przeprowadzone na szeroką skalę badanie na uczelni Duke University School of Medicine, opublikowane w New England Journal of Medicine wykazuje, że pomimo poważnego ryzyka i niebezpiecznych efektów ubocznych, leki przeciwcukrzycowe oferują mało korzyści i po prostu nie spełniają oczekiwań.

Badacze z Duke odkryli, że kombinacji leku na nadciśnienie o nazwie handlowej Diovan (zawiera walsartan) i przeciwcukrzycowego leku Starllix (zawiera nateglinid), ani trochę nie udało się zmniejszyć ryzyka zawału serca, oraz, że Diovan odniósł jedynie niewielki sukces w spowolnieniu – ale niekoniecznie zapobieganiu – rozwoju cukrzycy typu I.

Ponadto, według dwóch ostatnich artykułów badaczy Krentz’a, Nichols’a i Gomez-Caminero, opublikowanych w Current Medical Research Opinion i Diabetis Obesity Metabolism, praktycznie wszystkie leki przeciwcukrzycowe prowadzą do przybierania na wadze, a ostatecznie do całkowitej zależności od zastrzyków z insuliną
„To otrzeźwiające potwierdzenie ciągłej potrzeby skupienia się na ulepszeniach naszego trybu życia.” –  powiedział prowadzący badanie z Duke, Robert Califf.
Niestety, główny nurt medyczny w przykry sposób zawiódł cukrzyków, jeżeli chodzi o pomoc w naturalnym odwróceniu ich cukrzycy. To niewybaczalna porażka, biorąc pod uwagę, że z prawidłowym planem każdy może odwrócić cukrzycę typu II i zatrzymać w miejscu cukrzycę typu I w mniej niż 4 tygodnie. Plan, który…:

• Odzyskuje kontrolę nad twoim poziomem cukru w 4 tygodnie
• Zapobiega lub odwraca cukrzycę typu I
• Zapobiega lub odwraca cukrzycę typu II
• Eliminuje zależność od leków przeciwcukrzycowych
• Jest tak niedrogi, że prawie darmowy
• Jest prosty i łatwy do zastosowania
• Pomógł już klientom i byłym cukrzykom na całym świecie
• Zapobiega i/lub odwraca cukrzycę, stan przedcukrzycowy zwany pre-diabetis, zespół insulino odpornościowy i problemy z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru
Niestety, bardzo niewielu cukrzyków wie, co tak naprawdę działa. Jest tak, ponieważ większości lekarzy brakuje niezbędnego szkolenia i wiedzy o tym jak kierować swoich pacjentów we właściwym kierunku.

Zbyt wielu lekarzy nawet nie omawia kwestii żywienia ze swoimi pacjentami, a ci którzy to robią, często pogarszają sytuację przez zalecanie nazbyt surowych diet albo nierealistycznej ilości ćwiczeń. W niedawno opublikowanym przez Society for Biomedical Diabetes Research artykule, możemy przeczytać: „Pacjenci chorzy na cukrzycę stykają się . . . z mylącymi i sprzecznymi zaleceniami z różnych źródeł.

W rezultacie, cukrzycy wykazują restrykcyjne nawyki żywieniowe, wyrażają uczucia dietetycznego pozbawienia, a ścisła dietetyczna kontrola jest postrzegana jako jedyna droga do odpowiedniej diety i zarządzania wagą. Często u tych pacjentów występują jedzenie na umór, nadmierne ograniczanie i niezadowolenie ze swojego ciała.

Jeżeli więc próbowałeś, ale nie udało ci się opanować swojej cukrzycy w naturalny sposób, to nie twoja wina! Lekarze i media robią więcej, żeby namącić w głowie, niż żeby rozjaśnić, a w międzyczasie pociąg towarowy z cukrzycą odciska szokujący ślad w postaci okropnych konsekwencji, takich jak:
• Cukrzyca jest wiodącą przyczyną niewydolności nerek, nieurazowe amputacje dolnych kończyn i nowych przypadków ślepoty dorosłych ludzi w Stanach Zjednoczonych.
• Cukrzyca jest główną zawału serca i wylewu
• Cukrzyca jest 7-mą najczęstszą przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych
• Nowy raport z U.S. Centers for Disease Control and Prevention wskazuje na to, że przy obecnym tempie, do 2050 co trzeci dorosły Amerykanin będzie cukrzykiem

„Te alarmujące liczby ukazują, jak ogromne znaczenie ma zmiana przebiegu leczenia cukrzycy typu II” powiedziała doktor Ann Albright, dyrektorka CDC’s Division of Diabetes Translation. „Programy, które odniosły sukces, jeżeli chodzi o ulepszenie w wyborów jedzenia i aktywności fizycznej związanych ze zdrowym trybem życia muszą zostać szerzej udostępnione, ponieważ stawka jest zbyt wysoka, a osobista strata zbyt druzgocąca, żeby można było przegrać.”

Kluczem jest udany program. Ażeby odnieść sukces powinieneś dokładnie wiedzieć jak jeść alkaliczne (zasadowe) i wzmacniające jedzenie, które kochasz – czując się usatysfakcjonowany, podczas gdy cały czas pozbywasz się symptomów cukrzycy. Powinieneś wiedzieć jeszcze o niedrogich alkalizujących suplementach diety, które łatwo pomogą ci obniżyć twój poziom cukru, takich jak . . .

==> Proste alkalizujące minerały, które obniżają ryzyko cukrzycy.
Badacze z University of North Carolina-Chapel Hill przeprowadzili trwające 20 lat badanie na 4, 497 ludziach i odkryli, że ryzyko cukrzycy było o 47% niższe u tych uczestników badania, którzy mieli najwyższy współczynnik spożycia tego minerału, niż u tych, którzy spożywali go najmniej.

==>  Cynamon – Ukochana przyprawa, która obniża poziom cukru. Poddani testowi przyjmowali tylko 1/4 łyżeczki tej pospolitej przyprawy dziennie, a prawie wszyscy badani z cukrzycą wykazali znaczącą poprawę. Po tym jak przestali używać tą przyprawę, poziom cukru wśród ochotników biorących udział w badaniu zaczął ponownie wzrastać.
Oczywiście, sama ta przyprawa i minerał, w pojedynkę nie odwrócą na stałe twojej cukrzycy, ale tak niesamowite alkalizujące suplementy diety połączone z właściwymi, skutecznymi, łatwymi i niedrogimi metodami naturalnego leczenia mogą pomóc Ci pokonać Twoją cukrzycę. Żaden lek na świecie nie ma takiej mocy, nieważne co obiecuje Big Pharma. Tak naprawdę, są rzeczy gorsze od samej nieskuteczności leków – leki mogą unieszczęśliwić twoje życie lub być nawet bardziej niebezpieczne niż sama cukrzyca.

Weźmy przykład leku Avandia, kiedyś najbardziej znanego leku przeciwcukrzycowego na świecie, które jak zostało odkryte w 2008 r. powodował dramatyczny wzrost ryzyka zawałów serca i śmierci. Dopiero przed poprzednim miesiącem, FDA udało się wyprzeć Avandia z amerykańskiego rynku.

Kolejny znany lek przeciwcukrzycowy Actos, jest opatrzony swoim własnym wachlarzem skutków ubocznych, wliczając w to średni przyrost wagi w wysokości 9 funtów (nieco ponad 4 kilogramy) i podwyższone ryzyko formowania się niebezpiecznego i potencjalnie śmiertelnego płynu. Ponadto, główne zagrożenie związane z Actos może być nawet tak niebezpieczne jak w przypadku Avandia, a niektórzy badacze połączyli ten lek z rakiem pęcherza.

Garstka lekarzy stoi za tym, że zacząć edukować pacjentów o tym co tak naprawdę może skutecznie zadziałać, żeby wyleczyć cukrzycę. Dr. Scott Saunder. M.D. mówi, że kluczem jest naturalne podejście. “Studiowanie medycyny naturalnej to siła” – dodaje, tłumacząc jak samodzielnie można całkowicie odwrócić cukrzycę za pomocą prostych metod, które są …

  • Są szybkie, bezbolesne, bezpieczne i naturalne
  • Opierają się na sprawdzonych domowych lekarstwach
  • Nie mają żadnych negatywnych skutków ubocznych
  • Pozwolą ci zaoszczędzić tysiące dolarów na rachunki związane ze zdrowiem, lekami i wizytami w szpitalach.
  • Uwolnią cię od stresu i strachu przed objawami cukrzycy
  • Mogą zatrzymać powikłania cukrzycy
  • Są bezpieczne dla cukrzyków chorych na cukrzycę typu I i II
  • Ulepszą twój ogólny stan zdrowia oraz system immunologiczny

Jeżeli cierpisz na cukrzycę lub na stan przedcukrzycowy zwany pre-diabetis, nie możesz sobie pozwolić na ignorowanie prawdy o tym jak zatrzymać tę niebezpieczną degenerującą chorobę. Cukrzyca może cię zabić … jeżeli jej na to pozwolisz.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że można temu zapobiec. Nie musisz bać się ślepoty, chorób serca chronicznych ran, które nie chcą się zagoić, czy nawet amputacji. Poza tym zdecydowanie nie musisz polegać na drogich, niebezpiecznych lekach, które nie działają. Możesz zapobiec i/albo odwrócić swoją cukrzyce w mniej niż miesiąc, jak obejrzysz darmowe video z informacjami i zobaczysz jak pokonać prawdziwą przyczynę swojej cukrzycy … używając naturalnych, bezpiecznych i łatwych metod, które są darmowe.

Teraz możesz zaopatrzyć się w informację, które dadzą ci przewagę i ułatwią leczenie Tobie lub twoich najbliższych, którzy cierpią na cukrzycę. Obejrzyj te filmy i naucz się jak uchronić się od cukrzycy i się jej pozbyć.

1) http://www.youtube.com/watch?v=-LFFQawEWS4
2) http://www.youtube.com/user/pHMiracleCenter#p/u/36/7ZCCyO1jjTg
3) http://www.youtube.com/user/pHMiracleCenter#p/u/22/2sr4iDViRqU
4) http://www.youtube.com/watch?v=TeMrfmx5p6E&feature=results_video&playnext=1&list=PLDE8C1DBCC186CF47
5) http://www.youtube.com/watch?v=G-EmCBVJXow

You may also like...