Jak zachować młodość: nie starzejesz się, a gnijesz!

Etapy życia. W pierwszym etapie życia jesteś zielony i alkaliczny, pełen zdrowia, energii i witalności. Masz w sobie mało cukru, a za to dużo alkalicznej wody i minerałów takich jak sód i potas. Jak się starzejesz (fermentujesz) Twój kolor zmienia się z zielonego na żółty.

Zwiększa się zawartość cukru w Twoim ciele, a poziom potasu się obniża. Zaczynają się pojawiać znamiona kwasowe na Twojej skórze – na początku brązowe, później czarne. Zaczynasz się marszczyć. Zaczynasz się czuć chory i zmęczony. W Twoim ciele jest dużo kwaśnego cukru z bardzo małą ilością płynów alkalicznych i soli mieneralnych składających się z potasu, sodu, magnezu i wapnia.

Starzenie się na przykładzie banana

Starzenie się na przykładzie banana

To wtedy zaczymasz doświadczać poważnych problemów zdrowotnych. Ważne jest to żebyś zrozumiał, że nie starzejesz się, a gnijesz. Starzenie się jest procesem gnicia. Masz alkaliczny system buforowania, który spowolni proces gnicia, ale w końcu zgnijesz dokładnie tak jak banan i umrzesz. Konstrukcja organizmu jest alkaliczna, a każda funcja życiowa go zakwasza.

Żeby zapobiegać chorobom i żyć wolnym od bólu i chorób musisz zachować alkaliczną konstrukcję swojego ciała dbając o równowagę zasadowo-kwasową w swoim ciele.

Żeby dowiedzieć się więcej o odkwaszającym programie Cud pH przeczytaj książki dr Younga.

You may also like...