Crazy Sexy Cancer – film dokumentalny o wyleczeniu raka

Crazy Sexy Cancer!

Rozpocznijmy odliczanie!* Po czterech latach tworzenia scenariusza, okresie zdjęciowym i etapie montażu, Kris Carr ogłosiła premierę swojego filmu dokumentalnego – „Crazy Sexy Cancer”. Zostanie wyświetlony w The Learning Channel (TLC) 29 sierpnia, o godzinie 21.00.

Włączcie się w to przedsięwzięcie i przekazujcie dalej dobre wieści. Pomóżcie nam wywindować film w rankingach i pokazać, że istnieją widzowie, których porusza tematyka związana z chorobą nowotworową! Przecież każdy z nas zna kogoś dotkniętego tą chorobą.

 

Ale dobre wieści na tym się nie kończą – 27 sierpnia Kris Carr (wraz ze swoimi przyjaciółkami) wydaje zbiór porad, dotyczących walki z rakiem. Poradnik „Crazy Sexy Cancer Tips”, wydany przez Skirt Books zagości na półkach księgarni. W tej książce znajdziesz wszystkie – użyteczne w walce z nowotworem – narzędzia. Dowiesz się jak znaleźć właściwego lekarza, jak wybrać ubezpieczyciela, jak wygląda szpitalna moda, randkowanie, seks, jak zmienić wygląd, sposób odżywiania, duchowość i płodność – i tak dalej, i tak dalej.

Zdobądź tę książkę dla siebie, albo podaruj ją komuś bliskiemu. To wyczerpująca instrukcja, pozwalająca rzucić wyzwanie rakowi z podniesioną przyłbicą!

Aby obejrzeć film, którego twórcą jest Kriss Carr – kliknij w poniższy link:
http://www.crazysexycancer.com/

Tutaj trailer filmu dokumentalnego z przebiegu wyleczenia raka (w języku angielskim). W kilku scenach widać na nim dr Younga:

Kriss Carr zmieniła styl życia i do dziś ma się świetnie. Od 2003 roku rak nie powrócił. Wejdź na stronę Kriss: www.krisscarr.com

*Artykuł powstał w sierpniu 2007 roku – przyp. tłum.

You may also like...