Co powoduje problemy z erekcją?

Gdy mamy około 40 lat, bardzo często stężenie substancji o działaniu zakwaszającym jest w naszym organizmie tak duże, że zaczynają się problemy z funkcjonowaniem układu moczowo-płciowego.

Jest to szczególnie widoczne u mężczyzn i jest spowodowane na przykład:

  • Stresem emocjonalnym i fizycznym

  • Nieprawidłową dietą, która zawiera za dużo białka i cukru

  • Niedoborem ruchu

Prowadzi to do kolejnych problemów, takich, jak:

  • zmniejszenie libido

  • impotencja

  • pogorszenie jakości spermy i zmniejszenie jej objętości

  • częste wychodzeniem do ubikacji

  • zwiększona ilością tłuszczu brzusznego

  • depresja i zmiany nastroju

Nieprawidłowa kwasowość organizmu i niedobór takich soli, jak chlorek sodu, chlorek magnezu, wodorowęglan potasu prowadzi do osłabienia mięśni i utraty masy mięśniowej, bólów mięśni, pojawienia się zmarszczek i wielu innych problemów zdrowotnych.

Czy można poprawić stan organizmu?

Zdaniem doktora Roberta Younga jak najbardziej. Większość problemów związanych z układem moczowo-płciowym jest wywołanych przez nadmiar testosteronu, hormonu o silnie zakwaszającym działaniu na organizm.

Aby zneutralizować jego działanie, warto zastosować fitoskładniki o działaniu antyoksydacyjnym, które odkwaszą ciało i wspomogą jego funkcjonowanie.

Jednym z najciekawszych fitoskładników jest olej z pestek granatu, który zawiera bardzo dużą porcję substancji o działaniu odkwaszającym. Można go przyjmować zarówno w przypadku andropauzy, jak i menopauzy.

Innym składnikiem polecanym przez doktora Younga, są sole mineralne. Wpływają one na funkcjonowanie układu moczowo-płciowego, ponieważ pomagają odkwasić organizm.

L-arginina sprawdza się natomiast wtedy, gdy chcemy poprawić krążenie krwi i limfy, zapobiegać nadciśnieniu, zmniejszyć ilość cholesterolu we krwi i poprawić życie seksualne. Stosowanie L-argininy wpływa także na wzrost ilości tlenku azotu we krwi, a ta substancja jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania nabłonka naczyń krwionośnych.

Podobne działanie ma słynna Viagra, jednak jej przyjmowanie prowadzi do zakwaszenia organizmu.

Podsumowanie

Badania doktora Roberta Younga wskazują na to, że najważniejszą przyczyną zaburzeń erekcji jest zakwaszenie organizmu. Aby pozbyć się objawów męskiej andropauzy, powinieneś zmienić styl życia na zasadowy.

You may also like...