Toczeń i jego objawy – jak dbać o siebie, żeby się z nich wyleczyć

Ida Kolader pisze:

„Cześć, nazywam się Ida Kolader, jestem z Amsterdamu. Zawsze zadziwia mnie fakt jak bardzo ludzie są sceptyczni, a wręcz bojaźliwi wobec medycyny naturalnej. Tymczasem, ich wiara w konwencjonalnych doktorów medycyny, syntetyczne leki, przemysł farmaceutyczny oraz w poszukiwanie cudownego lekarstwa na wszystko pozostaje niezachwiana.

Symptomy tocznia, których doświadczyłam obejmowały ciężkie zapalenie wewnętrznych części dłoni oraz stóp, czasami drastyczne do tego stopnia, że ledwo mogłam utrzymać długopis czy założyć buty. To objawy, których moi lekarze wcześniej nie widzieli i nie byli w stanie zapanować nad nimi żadnym medykamentem.. Przez 10 lat zmagałam się też z objawem Raynauda, który również jest bardzo bolesny i nieprzyjemny. Zaczęłam nosić rękawiczki, żeby zapobiegać atakom.

toczen-przed-i-po-glowa

Na zdjęciu z lewej Ida Kolader w 2007 r. ze zdiagnozowanym toczniem. Zdjęcie po prawej przedstawia Idę wyleczoną z tocznia w 2014, po tym jak zastosowała się ona przez 10 miesięcy do programu Cud pH dr Roberta O. Younga.

 

Na zdjęciu z lewej Ida Kolader w 2007 r. ze zdiagnozowanym toczniem. Zdjęcie po prawej przedstawia Idę wyleczoną z tocznia w 2014, po tym jak zastosowała się ona przez 10 miesięcy do programu Cud pH dr Roberta O. Younga.

„Dołącz do tysięcy ludzi, którzy zdecydowali się na alkaliczny styl życia, który przyczynia do prawdziwych zdrowotnych cudów – możesz wyglądać młodziej, czuć się lepiej i żyć dłużej!”
– dr Robert O. Young

Na moje nieszczęście doktorzy nie wspomnieli, że odżywianie i ćwiczenia fizyczne mają ogromny wpływ na ogólny stan zdrowia oraz kondycję fizyczną. W ciągu 2 tygodni od przejścia na alkaliczny tryb życia i odżywiania Cud pH, moje dłonie i stopy oczyściły się samoistnie, a ja nie przestałam odczuwać ból. Zima 2013 roku była pierwszą zimą, kiedy tylko raz musiałam założyć rękawiczki! Nie była to zbytnio mroźna zima, ale to jednostkowe zdarzenie miało dla mnie symboliczne znaczenie. Wcześniej bez rękawiczek praktycznie nie mogłam wyjść na zewnątrz, a w moim domu w różnych miejscach i w samochodzie zawsze musiała leżeć jakaś para – tak, żebym mogła być pewna, że mam je w zasięgu.

Poniżej, na paru zdjęciach widać moje dłonie. Dlaczego? Ponieważ dłonie NIGDY nie kłamią!

 

toczen-przed-i-po-rece

Ida Kolader przed i po zastosowaniu programu Cud pH

 

Ta kobieta na pierwszym zdjęciu – to ja przed początkiem programu Cud pH, ale już po chemioterapii, kuracji lekiem Plaquenil oraz miesięcznymi dawkami preparatów IVIG.

Drugie zdjęcie przedstawia moją dłoń tydzień przed tym jak zjawiłam się w klinice doktora Roberta O. Younga „pH Miracle Detox Retreat Center” w Ti Sana, w Areto/Como we Włoszech. Tam zaczęłam stosować się do alkalicznego tryb życia i diety. Na trzecim zdjęciu widzicie moją dłoń po 2 tygodniach przestrzegania zasad programu Cud pH. Zdjęcie nr 4 przedstawia moją dłoń po 9 miesiącach stosowania się do programu. Ostatnie zdjęcie – to ja po 12 miesiącach, wolna od wszelkich objawów tocznia i wolna od wszystkich konwencjonalnych lekarzy oraz wszystkich leków wielkiego przemysłu farmaceutycznego!

Prawdopodobnie nie wygrałabym konkursu piękności, ale jestem tak szalenie szczęśliwa, że nie muszę już odczuwać bólu! A wszystko co zrobiłam, było przywróceniem mojego organizmu do naturalnej alkalicznej równowagi dzięki zastosowaniu się do diety oraz trybu życia Cud pH Doktora Roberta O. Younga.

ida-kolader-wyleczony-toczen-teraz

Ida Kolader po wyleczniu tocznia.

 

Żeby dowiedzieć się więcej o doktorze Youngu oraz Cud pH przeczytajcie książki z serii Cud pH w dostępne w sklepie Cud pH www.sklep.cudph.pl.

Proszę przeczytajcie lub udostępnijcie ten artykuł wszystkim, na którym Wam zależy. Lekarstwem na toczeń może być dbanie o swoje zdrowie w naturalny sposób.

Jedna ostatnia sprawa! Proszę obejrzyjcie i podzielcie się ze światem moim filmem-dokumentem na temat tocznia, tak żeby miliony cierpiących na tę chorobą miało szansę dowiedzieć się jak mogą wyleczyć się sami!!!”

https://www.youtube.com/watch?v=fam8ITFVtX0

You may also like...