Stwardnienie zanikowe boczne – inspirująca historia Craiga Ostera

als-przed

Moje pierwsze zdjęcie zostało zrobione gdzieś w lecie 1988 r., kiedy byłem robotnikiem budowlanym, tuż przed rozpoczęciem studiów uniwersyteckich w zakresie psychologii klinicznej. 16 sierpnia 1994 słynna Dr Eva Feldman z Uniwersytetu Michigan zdiagnozowała u mnie stwardnienie zanikowe boczne.

als

To moje drugie zdjęcie z 15 lutego 2010, około 9 i pół miesiąca po zwolnieniu z domowego hospicjum dzięki poprawie (z pomocą intensywnego holistycznego podejścia do terapii).

 

als-poprawa

Moje trzecie zdjęcie zostało zrobione 20 stycznia 2014 – można zaobserwować zdecydowaną poprawę.

 

als-dieta-alkaliczna

To czwarte zdjęcie podpisane datami pokazuje mój stan PRZED i PO przejściu na alkaliczny tryb życia oraz dietę.

 

Od samego początku, najbardziej przemawiała do mnie wizja naturalnego leczenia, które inspiruje miliony. Za każdym razem gdy stwardnienie zanikowe boczne (ALS) przynosiło jedynie piekło i dalszą agonię, starałem się temperować moje myślenie i modlić się do Boga, żeby pozwolił mi dzięki moim doświadczeniom, dać świadectwo światu. Według mojej wiary wszystko w moim życiu zawsze jest darem, nawet jeżeli w danej chwili tego nie czuję. Wszystkie zasługi przypisuję Bogu…

Wymagam opieki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale zawsze i wszędzie jestem skupiony na wyleczeniu. Cały czas mój stan zdrowia poprawia się, co dokumentują naukowcy. Moja wizja objawia się jako rzeczywistość, tak jak napisał o mnie i moim zmaganiu ze Stowarzyszeniem ALS jeden z ekspertów Dra Oza na jego stronie internetowej.
Bądźmy wszyscy błogosławieni, każdy podążając swoją indywidualną ścieżką. Dla tych którzy mogliby być zainteresowani śledzeniem moich postępów otworzyłem stronę „Dr Craig” na Facebooku.

Z pokojem i wdzięcznością,
Dr Craig
Craig Oster, PhD
20 lat zmaga się z ALS (chorobą Lou Gehriga)

Współzałożyciel/Naukowiec/Orędownik kampanii THE HEALERS
https://www.facebook.com/pages/Dr-Craig/373949389840

 

You may also like...