Sharon poradziła sobie z zakwaszeniem organizmu – Ty też możesz

Sharon ważyła ponad 87 kilogramów, cierpiała na depresję i była zmęczona. Aby schudnąć, stosowała różne diety, ale potem znów powracała do swojej dawnej wagi. Duży wpływ miały na to jej złe nawyki żywieniowe.

Kobieta była zmęczona i chora, a przez zbyt dużą masę ciała, miała do siebie negatywne podejście. Pewnego dnia postanowiła, że musi zmienić swój styl życia.

Przez kilka miesięcy diety straciła 15 kilogramów, piła więcej wody i zaczęła ćwiczenia. Była pewna, że pozbyła się problemów.

W tym samym czasie mąż Sharon chciał się ubezpieczyć i z tego powodu wykonał rutynowe badania. Ich wyniki były przerażające – mężczyzna miał cholesterol 340 i dużą nadwagę. Ważył wtedy 102 kilogramy.

52-latek chciał coś zrobić ze swoim życiem, jednak nie wiedział, od czego zacząć. Gdy wraz z żoną udali się na wakacje i zmienili miejsce zamieszkania, Sharon znów przytyła. W tym momencie poznali dietę Cud pH.

Pierwszą myślą małżeństwa było niedowierzanie – nie byli pewni, czy uda im się tak drastycznie zmienić swoje życie. Na szczęście podjęli wyzwanie i udali się ostatni raz do restauracji, zamawiając żeberka wieprzowe i ciastka.

Od następnego ranka ich życie całkowicie się zmieniło, ponieważ zaczęli stosować dietę zasadową. Cholesterol męża Sharon spadł do 200 w ciągu sześciu tygodni. Wcześniej cierpiał na zapalenie stawów i zastanawiał się nad operacją, jednak po wprowadzeniu diety zasadowej, ból minął.

Przestań się objadać!

Sharon była wcześniej uzależniona od jedzenia cukru i pieczywa, objadała się pod wpływem stresu. Najgorsze było to, że ciągle chciała jeść niezdrowe potrawy, które prowadziły do chorób i otyłości. Po wprowadzeniu diety zasadowej miała apetyt na zdrowe potrawy – na przykład awokado i soję.

Sharon uważa, że odchudzające działanie diety zasadowej można potraktować jako „korzyść uboczną”, ponieważ dieta poprawiła ich stan zdrowia i dodała energii. Wpłynęło to nawet na poprawę relacji w ich związku i pozwoliło cieszyć się relacjami z dziećmi.

Powiedz nie dla fast foodów

Małżeństwo zwróciło uwagę na to, jak odżywiają się ich dzieci i usunęło z ich diety fast foody, zastępując je wartościowymi potrawami. W ich diecie jest nadal sporo niezdrowych pokarmów, ale Sharon wie, że zmiana odżywiania w jeden dzień nie zawsze jest możliwa.

Tę i inne historie na temat odchudzającego działania diety zasadowej, znajdziesz w książce Roberta O. Younga „Próbowałam już tylu diet… przełomowy program uzdrawiający. Cud równowagi pH”. Możesz ją kupić w naszym sklepie.

You may also like...